Champions League Kalender Champions League

  • Streaming
  • Status

Zondag 25/06

Vandaag is er geen wedstrijd !

Dinsdag 27/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC 18u00 FC Santa Coloma - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 New Saints 20u00 Europa FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Vikingur Gota 20u00 KF Trepça'89 - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Hibernians FC 20u00 FC Infonet - - Komende

Woensdag 28/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Linfield 20u45 SP La Fiorita - - Komende

Dinsdag 04/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 Europa FC 20u00 New Saints - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 SP La Fiorita 20u00 Linfield - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Infonet 20u00 Hibernians FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 KF Trepça'89 20u00 Vikingur Gota - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Santa Coloma 20u00 Alashkert FC - - Komende

Dinsdag 11/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Qarabag 20u00 Samtredia - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Partizan 20u00 Buducnost Podgorica - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Zalgiris Vilnius 20u00 PFK Ludogorets - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Apoel Nicosia 20u00 F91 Dudelange - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 IFK Mariehamn 20u00 Legia Warschau - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Sheriff Tiraspol 20u00 KF Kukësi - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 FC Astana 20u00 Spartaks Jurmala - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Malmö FF 20u00 Vardar Skopje - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 HSK Zrinjski Mostar 20u00 NK Maribor - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Dundalk 20u00 Rosenborg - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Hapoël Beer-Sheva 20u00 Budapest Honvéd - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 MSK Zilina 20u00 FC Kopenhagen - - Komende

Dinsdag 18/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 Legia Warschau 20u00 IFK Mariehamn - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 KF Kukësi 20u00 Sheriff Tiraspol - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Spartaks Jurmala 20u00 FC Astana - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Buducnost Podgorica 20u00 FK Partizan - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 PFK Ludogorets 20u00 Zalgiris Vilnius - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Samtredia 20u00 FK Qarabag - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Kopenhagen 20u00 MSK Zilina - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Budapest Honvéd 20u00 Hapoël Beer-Sheva - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Rosenborg 20u00 Dundalk - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK Maribor 20u00 HSK Zrinjski Mostar - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Vardar Skopje 20u00 Malmö FF - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 F91 Dudelange 20u00 Apoel Nicosia - - Komende
Top