Europa League Kalender Europa League

  • Streaming
  • Status

Zondag 25/06

Vandaag is er geen wedstrijd !

Donderdag 29/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Shirak FC 14u00 NK Gorica - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Irtych 16u00 Dunav Ruse - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Kairat Almaty 16u45 Atlantas Klaipeda - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Pyunik Erevan 17u00 Slovan Bratislava - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Partizani Tirana 17u00 Botev Plovdiv - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Ventspils 17u00 Valur-Reykjavik - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 AS Trencin 17u20 Torpedo Kutaisi - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levadia Tallinn 17u30 Cork City FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Minsk 17u30 NSI Runavik - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Batumi 18u00 Jagiellonia Bialystok - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkëndija 18u00 FC Dacia - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shakhtyor Soligorsk 18u00 FK Suduva - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Vaasan Palloseura 18u00 Olympja Ljubljana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 JK Kalju 18u30 B36 Torshavn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lyngby 18u30 Bangor City FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Beitar Jerusalem 18u45 Vasas Budapest - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ferencvaros 18u45 FK Jelgava - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Haugesund 19u00 Coleraine - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levski Sofia 19u00 FK Sutjeska Niksic - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka 19u00 Lincoln FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Chikhura Sachkhere 19u00 SCR Altach - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Odd Grenland 19u00 Ballymena United - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zira FK 19u00 FC Differdange 03 - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zaria Balti 19u00 FK Sarajevo - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 UE Santa Coloma 19u00 NK Osijek  - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Fola Esch 19u30 Milsami - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Vojvodina 20u00 Ruzomberok - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ki Klaksvik 20u00 AIK Solna - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Midtjylland 20u00 Derry City - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Skenderbeu Korce 20u00 Sant Julia - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Norrköping 20u00 Prishtina - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv 20u00 FK Tirana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Connah's Quay Nomads 20u00 HJK Helsinki - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Bala Town 20u00 FC Vaduz - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK-Domzale 20u30 FC Flora Tallinn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Mladost Lucani 20u30 Inter Bakou - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK Siroki Brijeg 20u30 Ordabasy Chymkent - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Crvena zvezda 20u30 Floriana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 SP Tre Penne 20u30 Rabotnicki Skopje - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Mladost Podgorica 20u30 FC Gandzasar Kapan - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Rangers 20u45 FC Progrès Niederkorn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lech Poznan 20u45 FK Pelister - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Crusaders FC 20u45 FK Liepaja - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zeljeznicar Sarajevo 20u45 FK Zeta Golubovci - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 St Joseph’s 20u45 AEL Limasol - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Videoton FC 20u45 Balzan FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 St Johnstone 20u45 FK Trakai - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valletta FC 20u45 SS Folgore Falciano - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 KR Reykjavík 21u15 SJK Seinäjoki - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 UMF Stjarnan 21u15 Shamrock - - Komende

Dinsdag 04/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 Balzan FC 17u45 Videoton FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Progrès Niederkorn 20u00 Rangers - - Komende

Donderdag 06/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Jelgava 17u30 Ferencvaros - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 AIK Solna 19u00 Ki Klaksvik - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Coleraine 20u00 FK Haugesund - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Sant Julia 20u00 Skenderbeu Korce - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Shamrock 20u00 UMF Stjarnan - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Prishtina 20u00 Norrköping - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 AEL Limasol 20u00 St Joseph’s - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Bangor City FC 20u00 Lyngby - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Torpedo Kutaisi 20u00 AS Trencin - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Pelister 20u00 Lech Poznan - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Gandzasar Kapan 20u00 FK Mladost Podgorica - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Milsami 20u00 Fola Esch - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Trakai 20u00 St Johnstone - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Valur-Reykjavik 20u00 FK Ventspils - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Ballymena United 20u00 Odd Grenland - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Suduva 20u00 Shakhtyor Soligorsk - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Inter Bakou 20u00 Mladost Lucani - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 SS Folgore Falciano 20u00 Valletta FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Floriana 20u00 Crvena zvezda - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Tirana 20u00 Maccabi Tel Aviv - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Atlantas Klaipeda 20u00 Kairat Almaty - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Vasas Budapest 20u00 Beitar Jerusalem - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Ordabasy Chymkent 20u00 NK Siroki Brijeg - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 SCR Altach 20u00 Chikhura Sachkhere - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Botev Plovdiv 20u00 Partizani Tirana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 NK Gorica 20u00 Shirak FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Differdange 03 20u00 Zira FK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Ruzomberok 20u00 FK Vojvodina - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Slovan Bratislava 20u00 Pyunik Erevan - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 SJK Seinäjoki 20u00 KR Reykjavík - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki 20u00 Connah's Quay Nomads - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 NK Osijek  20u00 UE Santa Coloma - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Sarajevo 20u00 Zaria Balti - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Vaduz 20u00 Bala Town - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Olympja Ljubljana 20u00 Vaasan Palloseura - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 SP Tre Penne 20u00 Rabotnicki Skopje - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Zeta Golubovci 20u00 Zeljeznicar Sarajevo - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Jagiellonia Bialystok 20u00 Dinamo Batumi - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Lincoln FC 20u00 AEK Larnaka - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Derry City 20u00 Midtjylland - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 NSI Runavik 20u00 Dinamo Minsk - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Dunav Ruse 20u00 FC Irtych - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Flora Tallinn 20u00 NK-Domzale - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Liepaja 20u00 Crusaders FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 B36 Torshavn 20u00 JK Kalju - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 Cork City FC 20u00 Levadia Tallinn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Dacia 20u00 Shkëndija - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Sutjeska Niksic 20u00 Levski Sofia - - Komende
Top