Europa League Kalender Europa League

  • Streaming
  • Status

Dinsdag 28/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Rabotnicki Skopje 1 - 1 Buducnost Podgorica - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Kapaz 0 - 0 Dacia Chisinau - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Tirana 0 - 0 Slovan Bratislava - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Saint Patrick's 1 - 0 AS Jeunesse-Esch - - Afgelopen

Donderdag 30/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Aktobe 1 - 1 MTK Budapest - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dila Gori 1 - 0 Shirak FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Ventspils 2 - 0 Vikingur Gota - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Santa Coloma 1 - 3 NK Lokomotiva Zagreb - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Admira Wacker 1 - 1 Spartak Myjava - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Bokelj 1 - 1 FK Vojvodina - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Trakai 2 - 1 JK Kalju - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Balzan FC 0 - 2 Neftchi Bakou - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Atlantas Klaipeda 0 - 2 HJK Helsinki - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Videoton FC 3 - 0 Zaria Balti - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Banants Erevan 0 - 1 Omonia Nicosia - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levadia Tallinn 1 - 1 HB Torshavn - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Minsk 2 - 1 Spartaks Jurmala - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Sloboda Tuzla 0 - 0 Betar Jerusalem - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 IFK Goteborg 5 - 0 Llandudno - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 AIK Solna 2 - 0 Bala Town - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Slavia Sofia 1 - 0 Zaglebie Lubin - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Europa FC 2 - 0 Pyunik Erevan - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK Siroki Brijeg 1 - 1 Birkikara FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Differdange 03 1 - 1 Cliftonville - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zimbru Chisinau 0 - 1 Chikhura Sachkhere - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi 1 - 1 FK Rudar Pljevlja - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Midtjylland 1 - 0 FK Suduva - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Vaduz 3 - 1 Sileks - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Gabala 5 - 1 Samtredia - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Odds BK 2 - 0 IFK Mariehamn - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka 3 - 0 SS Folgore Falciano - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv 3 - 0 Gorica - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Beroe 0 - 0 Radnik Bijeljina - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Teuta Durres 0 - 1 Kairat Almaty - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK-Domzale 3 - 1 FC Lusitanos - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Runavik 0 - 2 Shakhtyor Soligorsk - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Connah's Quay Nomads 0 - 0 Stabaek - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak-Trnava 3 - 0 Hibernians FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 SP La Fiorita 0 - 5 Debreceni VSC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cukaricki Belgrade 3 - 0 Ordabasy Chymkent - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC 3 - 1 Fola Esch - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Linfield 0 - 1 Cork City FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Heart of Midlothian 2 - 1 FC Infonet - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkëndija 2 - 0 Cracovia - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shamrock 0 - 2 RoPS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 KR Reykjavík 2 - 1 Glenavon - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Breioablik 2 - 3 FK Jelgava - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik 1 - 4 Brøndby IF - - Afgelopen

Dinsdag 05/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 Birkikara FC 2 - 0 NK Siroki Brijeg - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Chikhura Sachkhere 2 - 3 Zimbru Chisinau - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 AS Jeunesse-Esch 2 - 1 Saint Patrick's - - Afgelopen

Woensdag 06/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Infonet 2 - 4 Heart of Midlothian - - Afgelopen

Donderdag 07/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 Ordabasy Chymkent 3 - 3 Cukaricki Belgrade - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Shirak FC 1 - 0 Dila Gori - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Kairat Almaty 5 - 0 Teuta Durres - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Spartak Myjava 2 - 3 Admira Wacker - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Samtredia 2 - 1 Gabala - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Pyunik Erevan 2 - 1 Europa FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Dacia Chisinau 0 - 1 Kapaz - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Jelgava 2 - 2 Breioablik - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Rudar Pljevlja 0 - 1 KF Kukësi - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Debreceni VSC 2 - 0 SP La Fiorita - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 RoPS 1 - 1 Shamrock - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 MTK Budapest 2 - 0 FC Aktobe - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 NK Lokomotiva Zagreb 4 - 1 FC Santa Coloma - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Spartaks Jurmala 0 - 2 Dinamo Minsk - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Radnik Bijeljina 0 - 2 Beroe - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki 1 - 1 Atlantas Klaipeda - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 JK Kalju 4 - 1 FK Trakai - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Neftchi Bakou 1 - 2 Balzan FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 IFK Mariehamn 1 - 1 Odds BK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Zaglebie Lubin 3 - 0 Slavia Sofia - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Brøndby IF 6 - 0 Valur-Reykjavik - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Fola Esch 1 - 0 Aberdeen FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Omonia Nicosia 4 - 0 Banants Erevan - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Gorica 0 - 1 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Betar Jerusalem 1 - 0 Sloboda Tuzla - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Buducnost Podgorica 1 - 0 Rabotnicki Skopje - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Stabaek 0 - 1 Connah's Quay Nomads - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Suduva 0 - 1 FC Midtjylland - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Zaria Balti 2 - 0 Videoton FC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 HB Torshavn 0 - 2 Levadia Tallinn - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Slovan Bratislava geannuleerd FK Tirana - - Geannuleerd
Eerste kwalificatieronde - MD2 Bala Town 0 - 2 AIK Solna - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Hibernians FC 0 - 3 Spartak-Trnava - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Shakhtyor Soligorsk 5 - 0 Runavik - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Vikingur Gota 0 - 2 FK Ventspils - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Sileks 1 - 2 FC Vaduz - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Llandudno 1 - 2 IFK Goteborg - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Vojvodina 5 - 0 Bokelj - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Cracovia 1 - 2 Shkëndija - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Lusitanos 1 - 2 NK-Domzale - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 SS Folgore Falciano 1 - 3 AEK Larnaka - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Cork City FC 1 - 1 Linfield - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Glenavon 0 - 6 KR Reykjavík - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Cliftonville 2 - 0 FC Differdange 03 - - Afgelopen

Donderdag 14/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 Shirak FC 1 - 1 Spartak-Trnava - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Kairat Almaty 1 - 1 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Dinamo Minsk 1 - 1 Saint Patrick's - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 RoPS 1 - 1 NK Lokomotiva Zagreb - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Neftchi Bakou 0 - 0 Shkëndija - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Levadia Tallinn 3 - 1 Slavia Praag - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FC Midtjylland 3 - 0 FC Vaduz - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Debreceni VSC 1 - 2 Torpedo - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 BK Hacken 1 - 1 Cork City FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 SonderjyskE 2 - 1 Stromsgodset IF - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Betar Jerusalem 1 - 0 Omonia Nicosia - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Admira Wacker 1 - 0 Kapaz - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Zimbru Chisinau 2 - 2 Osmanlispor - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 AIK Solna 1 - 0 Europa FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Maccabi Haifa 1 - 1 JK Kalju - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Beroe 1 - 1 HJK Helsinki - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 NK-Domzale - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Vojvodina 1 - 0 Connah's Quay Nomads - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 PAS Giannina 3 - 0 Odds BK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 KRC Genk 2 - 0 Buducnost Podgorica - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 CSMS Iasi 2 - 2 Hajduk Split - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 NK Maribor 0 - 0 Levski Sofia - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Partizan 0 - 0 Zaglebie Lubin - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Slovan Bratislava 0 - 0 FK Jelgava - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 MTK Budapest 1 - 2 Gabala - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Videoton FC 2 - 0 Cukaricki Belgrade - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Birkikara FC 0 - 0 Heart of Midlothian - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC 3 - 0 FK Ventspils - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Piast Gliwice 0 - 3 IFK Goteborg - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Cliftonville 2 - 3 AEK Larnaka - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Hibernian Edimbourg 0 - 1 Brøndby IF - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Austria Wien 1 - 0 KF Kukësi - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 KR Reykjavík 3 - 3 Grasshopper - - Afgelopen

Woensdag 20/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 Kapaz 0 - 2 Admira Wacker - - Afgelopen

Donderdag 21/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Ventspils 0 - 1 Aberdeen FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Jelgava 3 - 0 Slovan Bratislava - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Torpedo 1 - 0 Debreceni VSC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK Lokomotiva Zagreb 3 - 0 RoPS - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 JK Kalju 1 - 1 Maccabi Haifa - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki 1 - 0 Beroe - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Omonia Nicosia 3 - 2 Betar Jerusalem - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Vaduz 2 - 2 FC Midtjylland - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Kairat Almaty - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 IFK Goteborg 0 - 0 Piast Gliwice - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Odds BK 3 - 1 PAS Giannina - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Stromsgodset IF 2 - 2 SonderjyskE - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Levski Sofia 1 - 1 NK Maribor - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Grasshopper 2 - 1 KR Reykjavík - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Slavia Praag 2 - 0 Levadia Tallinn - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Gabala 2 - 0 MTK Budapest - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Europa FC 0 - 1 AIK Solna - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 AEK Larnaka 2 - 0 Cliftonville - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 KF Kukësi 1 - 4 Austria Wien - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Connah's Quay Nomads 1 - 2 FK Vojvodina - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Osmanlispor 5 - 0 Zimbru Chisinau - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Shkëndija 1 - 0 Neftchi Bakou - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Brøndby IF 0 - 0 Hibernian Edimbourg - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Spartak-Trnava 2 - 0 Shirak FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Cukaricki Belgrade 1 - 1 Videoton FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK-Domzale 2 - 1 Shakhtyor Soligorsk - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Hajduk Split 2 - 1 CSMS Iasi - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Cork City FC 1 - 0 BK Hacken - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Saint Patrick's 0 - 1 Dinamo Minsk - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Buducnost Podgorica 2 - 0 KRC Genk - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Heart of Midlothian 1 - 2 Birkikara FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Zaglebie Lubin 0 - 0 FK Partizan - - Afgelopen

Donderdag 28/07

Derde kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka 1 - 1 Spartak Moscou - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Oleksandriya 0 - 3 Hajduk Split - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Heracles Almelo 1 - 1 Arouca - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Lille OSC 1 - 1 Gabala - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Jelgava 1 - 1 Betar Jerusalem - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 0 Vorskla Poltava - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Zaglebie Lubin 1 - 2 SonderjyskE - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Austria Wien 0 - 1 Spartak-Trnava - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Torpedo 0 - 0 Rapid Wien - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 IFK Goteborg 1 - 2 HJK Helsinki - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Slavia Praag 0 - 0 Rio Ave - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Birkikara FC 0 - 3 Krasnodar - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Basaksehir 0 - 0 NK Rijeka - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Fc Luzern 1 - 1 Sassuolo - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Grasshopper 2 - 1 Apollon Limasol - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Vojvodina 1 - 1 Dinamo Minsk - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 KRC Genk 1 - 0 Cork City FC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Pandurii Targu Jiu 1 - 3 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Panathinaikos 1 - 0 AIK Solna - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Shkëndija 2 - 0 Mlada Boleslav - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Osmanlispor 1 - 0 JK Kalju - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Hertha BSC 1 - 0 Brøndby IF - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 KAA Gent 5 - 0 Viitorul Constanta - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Videoton FC 0 - 1 FC Midtjylland - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 AZ Alkmaar 1 - 0 PAS Giannina - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 NK-Domzale 2 - 1 West Ham - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC 1 - 1 NK Maribor - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 AS Saint-Étienne 0 - 0 AEK Athene - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Admira Wacker 1 - 2 Slovan Liberec - - Afgelopen

Woensdag 03/08

Derde kwalificatieronde - MD2 Slovan Liberec 2 - 0 Admira Wacker - - Afgelopen

Donderdag 04/08

Derde kwalificatieronde - MD2 FC Midtjylland 1 - 1 Videoton FC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki 0 - 2 IFK Goteborg - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 JK Kalju 0 - 2 Osmanlispor - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Spartak-Trnava 0 - 1 Austria Wien - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Spartak Moscou 0 - 1 AEK Larnaka - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Krasnodar 3 - 1 Birkikara FC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 AIK Solna 0 - 2 Panathinaikos - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 PAS Giannina 1 - 2 AZ Alkmaar - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Arouca 0 - 0 Heracles Almelo - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Gabala 1 - 0 Lille OSC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Betar Jerusalem 3 - 0 FK Jelgava - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Apollon Limasol 3 - 3 Grasshopper - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Vorskla Poltava 2 - 3 NK Lokomotiva Zagreb - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Mlada Boleslav 1 - 0 Shkëndija - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 SonderjyskE 1 - 1 Zaglebie Lubin - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Pandurii Targu Jiu - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Dinamo Minsk 0 - 2 FK Vojvodina - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 AEK Athene 0 - 1 AS Saint-Étienne - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Viitorul Constanta 0 - 0 KAA Gent - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Brøndby IF 3 - 1 Hertha BSC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 NK Rijeka 2 - 2 Basaksehir - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 NK Maribor 1 - 0 Aberdeen FC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Hajduk Split 3 - 1 Oleksandriya - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Sassuolo 3 - 0 Fc Luzern - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Cork City FC 1 - 2 KRC Genk - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 West Ham 3 - 0 NK-Domzale - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Rio Ave 1 - 1 Slavia Praag - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Rapid Wien 2 - 0 Torpedo - - Afgelopen

Woensdag 17/08

Play-offs - MD1 Betar Jerusalem 1 - 2 AS Saint-Étienne - - Afgelopen

Donderdag 18/08

Play-offs - MD1 FC Astana 2 - 0 BATE Borisov - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Dinamo Tbilisi 0 - 3 PAOK Saloniki - - Afgelopen
Play-offs - MD1 SonderjyskE 0 - 0 Sparta Praag - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Krasnodar 4 - 0 FK Partizan - - Afgelopen
Play-offs - MD1 FC Midtjylland 0 - 1 Osmanlispor - - Afgelopen
Play-offs - MD1 AEK Larnaka 0 - 1 Slovan Liberec - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Slavia Praag 0 - 3 RSC Anderlecht - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Gabala 3 - 1 NK Maribor - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Austria Wien 2 - 1 Rosenborg - - Afgelopen
Play-offs - MD1 IFK Goteborg 1 - 0 FK Qarabag - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Hajduk Split - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Istanbul BB 1 - 2 Sjachtar Donetsk - - Afgelopen
Play-offs - MD1 FK Vojvodina 0 - 3 AZ Alkmaar - - Afgelopen
Play-offs - MD1 NK Lokomotiva Zagreb 2 - 2 KRC Genk - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Panathinaikos 3 - 0 Brøndby IF - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Fenerbahçe 3 - 0 Grasshopper - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Astra Giurgiu 1 - 1 West Ham - - Afgelopen
Play-offs - MD1 KAA Gent 2 - 1 Shkëndija - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Sassuolo 3 - 0 Crvena zvezda - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Arouca 0 - 1 Olympiakos Piraeus - - Afgelopen
Play-offs - MD1 AS Trencin 0 - 4 Rapid Wien - - Afgelopen

Donderdag 25/08

Play-offs - MD2 FK Qarabag 3 - 0 IFK Goteborg - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Rosenborg 1 - 2 Austria Wien - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Slovan Liberec 3 - 0 AEK Larnaka - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Brøndby IF 1 - 1 Panathinaikos - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Grasshopper 0 - 2 Fenerbahçe - - Afgelopen
Play-offs - MD2 FK Partizan 0 - 0 Krasnodar - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Osmanlispor 2 - 0 FC Midtjylland - - Afgelopen
Play-offs - MD2 KRC Genk 2 - 0 NK Lokomotiva Zagreb - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Sparta Praag 3 - 2 SonderjyskE - - Afgelopen
Play-offs - MD2 RSC Anderlecht 3 - 0 Slavia Praag - - Afgelopen
Play-offs - MD2 AZ Alkmaar 0 - 0 FK Vojvodina - - Afgelopen
Play-offs - MD2 BATE Borisov 2 - 2 FC Astana - - Afgelopen
Play-offs - MD2 PAOK Saloniki 2 - 0 Dinamo Tbilisi - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Shkëndija 0 - 4 KAA Gent - - Afgelopen
Play-offs - MD2 NK Maribor 1 - 0 Gabala - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Crvena zvezda 1 - 1 Sassuolo - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Hajduk Split 2 - 1 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Play-offs - MD2 West Ham 0 - 1 Astra Giurgiu - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Olympiakos Piraeus 2 - 1 Arouca - - Afgelopen
Play-offs - MD2 AS Saint-Étienne 0 - 0 Betar Jerusalem - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Sjachtar Donetsk 2 - 0 Istanbul BB - - Afgelopen
Play-offs - MD2 Rapid Wien 0 - 2 AS Trencin - - Afgelopen

Donderdag 15/09

Hoofdtoernooi - MD1 Zorya Luhansk 1 - 1 Fenerbahçe - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Feyenoord 1 - 0 Manchester United - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Apoel Nicosia 2 - 1 FC Astana - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Young Boys 0 - 1 Olympiakos Piraeus - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Mainz 05 1 - 1 AS Saint-Étienne - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 RSC Anderlecht 3 - 1 FK Qabala - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 AZ Alkmaar 1 - 1 Dundalk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Maccabi Tel Aviv 3 - 4 Zenit - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Astra Giurgiu 2 - 3 Austria Wien - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Viktoria Pilsen 1 - 1 AS Roma - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Sassuolo 3 - 0 Athletic Bilbao - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Rapid Wien 3 - 2 KRC Genk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Standard 1 - 1 Celta Vigo - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Panathinaikos 1 - 2 AFC Ajax - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Sporting Braga 1 - 1 KAA Gent - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Torku Konyaspor 0 - 1 Sjachtar Donetsk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Nice 0 - 1 Schalke 04 - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Red Bull Salzburg 0 - 1 Krasnodar - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 FK Qarabag 2 - 2 Slovan Liberec - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 PAOK Saloniki 0 - 0 Fiorentina - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Southampton 3 - 0 Sparta Praag - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Inter Milaan 0 - 2 Hapoël Beer-Sheba - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Villarreal 2 - 1 FC Zürich - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD1 Osmanlispor 2 - 0 Steaua Boekarest - - Afgelopen

Donderdag 29/09

Hoofdtoernooi - MD2 Fenerbahçe 1 - 0 Feyenoord - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Manchester United 1 - 0 Zorya Luhansk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 FC Astana 0 - 0 Young Boys - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Olympiakos Piraeus 0 - 1 Apoel Nicosia - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 FK Qabala 2 - 3 Mainz 05 - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 AS Saint-Étienne 1 - 1 RSC Anderlecht - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Dundalk 1 - 0 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Zenit 5 - 0 AZ Alkmaar - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Austria Wien 0 - 0 Viktoria Pilsen - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 AS Roma 4 - 0 Astra Giurgiu - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Athletic Bilbao 1 - 0 Rapid Wien - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 KRC Genk 3 - 1 Sassuolo - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 AFC Ajax 1 - 0 Standard - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Celta Vigo 2 - 0 Panathinaikos - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Sjachtar Donetsk 2 - 0 Sporting Braga - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 KAA Gent 2 - 0 Torku Konyaspor - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Schalke 04 3 - 1 Red Bull Salzburg - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Krasnodar 5 - 2 Nice - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Fiorentina 5 - 1 FK Qarabag - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Slovan Liberec 1 - 2 PAOK Saloniki - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Sparta Praag 3 - 1 Inter Milaan - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Hapoël Beer-Sheba 0 - 0 Southampton - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 Steaua Boekarest 1 - 1 Villarreal - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD2 FC Zürich 2 - 1 Osmanlispor - - Afgelopen

Donderdag 20/10

Hoofdtoernooi - MD3 Feyenoord 1 - 0 Zorya Luhansk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Manchester United 4 - 1 Fenerbahçe - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Young Boys 3 - 1 Apoel Nicosia - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Olympiakos Piraeus 4 - 1 FC Astana - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Mainz 05 1 - 1 RSC Anderlecht - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 AS Saint-Étienne 1 - 0 FK Qabala - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 AZ Alkmaar 1 - 2 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Dundalk 1 - 2 Zenit - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Viktoria Pilsen 1 - 2 Astra Giurgiu - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 AS Roma 3 - 3 Austria Wien - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Rapid Wien 1 - 1 Sassuolo - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 KRC Genk 2 - 0 Athletic Bilbao - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Standard 2 - 2 Panathinaikos - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Celta Vigo 2 - 2 AFC Ajax - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Torku Konyaspor 1 - 1 Sporting Braga - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Sjachtar Donetsk 5 - 0 KAA Gent - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Red Bull Salzburg 0 - 1 Nice - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Krasnodar 0 - 1 Schalke 04 - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 FK Qarabag 2 - 0 PAOK Saloniki - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Slovan Liberec 1 - 3 Fiorentina - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Inter Milaan 1 - 0 Southampton - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Hapoël Beer-Sheba 0 - 1 Sparta Praag - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Osmanlispor 2 - 2 Villarreal - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD3 Steaua Boekarest 1 - 1 FC Zürich - - Afgelopen

Donderdag 03/11

Hoofdtoernooi - MD4 Zorya Luhansk 1 - 1 Feyenoord - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Fenerbahçe 2 - 1 Manchester United - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 FC Astana 1 - 1 Olympiakos Piraeus - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Apoel Nicosia 1 - 0 Young Boys - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 RSC Anderlecht 6 - 1 Mainz 05 - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 FK Qabala 1 - 2 AS Saint-Étienne - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Maccabi Tel Aviv 0 - 0 AZ Alkmaar - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Zenit 2 - 1 Dundalk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Astra Giurgiu 1 - 1 Viktoria Pilsen - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Austria Wien 2 - 4 AS Roma - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Athletic Bilbao 5 - 3 KRC Genk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Sassuolo 2 - 2 Rapid Wien - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 AFC Ajax 3 - 2 Celta Vigo - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Panathinaikos 0 - 3 Standard - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 KAA Gent 3 - 5 Sjachtar Donetsk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Sporting Braga 3 - 1 Torku Konyaspor - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Nice 0 - 2 Red Bull Salzburg - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Schalke 04 2 - 0 Krasnodar - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 PAOK Saloniki 0 - 1 FK Qarabag - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Fiorentina 3 - 0 Slovan Liberec - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Southampton 2 - 1 Inter Milaan - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Sparta Praag 2 - 0 Hapoël Beer-Sheba - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 Villarreal 1 - 2 Osmanlispor - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD4 FC Zürich 0 - 0 Steaua Boekarest - - Afgelopen

Donderdag 24/11

Hoofdtoernooi - MD5 Fenerbahçe 2 - 0 Zorya Luhansk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Manchester United 4 - 0 Feyenoord - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 FC Astana 2 - 1 Apoel Nicosia - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Olympiakos Piraeus 1 - 1 Young Boys - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 FK Qabala 1 - 3 RSC Anderlecht - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 AS Saint-Étienne 0 - 0 Mainz 05 - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Zenit 2 - 0 Maccabi Tel Aviv - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Dundalk 0 - 1 AZ Alkmaar - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 AS Roma 4 - 1 Viktoria Pilsen - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Austria Wien 1 - 2 Astra Giurgiu - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 KRC Genk 1 - 0 Rapid Wien - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Athletic Bilbao 3 - 2 Sassuolo - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Celta Vigo 1 - 1 Standard - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 AFC Ajax 2 - 0 Panathinaikos - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Sjachtar Donetsk 4 - 0 Torku Konyaspor - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 KAA Gent 2 - 2 Sporting Braga - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Krasnodar 1 - 1 Red Bull Salzburg - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Schalke 04 2 - 0 Nice - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Slovan Liberec 3 - 0 FK Qarabag - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Fiorentina 2 - 3 PAOK Saloniki - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Hapoël Beer-Sheba 3 - 2 Inter Milaan - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Sparta Praag 1 - 0 Southampton - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 Steaua Boekarest 2 - 1 Osmanlispor - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD5 FC Zürich 1 - 1 Villarreal - - Afgelopen

Donderdag 08/12

Hoofdtoernooi - MD6 Zorya Luhansk 0 - 2 Manchester United - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Feyenoord 0 - 1 Fenerbahçe - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Apoel Nicosia 2 - 0 Olympiakos Piraeus - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Young Boys 3 - 0 FC Astana - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 RSC Anderlecht 2 - 3 AS Saint-Étienne - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Mainz 05 2 - 0 FK Qabala - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 AZ Alkmaar 3 - 2 Zenit - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Dundalk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Viktoria Pilsen 3 - 2 Austria Wien - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Astra Giurgiu 0 - 0 AS Roma - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Rapid Wien 1 - 1 Athletic Bilbao - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Standard 1 - 1 AFC Ajax - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Panathinaikos 0 - 2 Celta Vigo - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Torku Konyaspor 0 - 1 KAA Gent - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Sporting Braga 2 - 4 Sjachtar Donetsk - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Red Bull Salzburg 2 - 0 Schalke 04 - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Nice 2 - 1 Krasnodar - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 FK Qarabag 1 - 2 Fiorentina - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 PAOK Saloniki 2 - 0 Slovan Liberec - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Inter Milaan 2 - 1 Sparta Praag - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Southampton 1 - 1 Hapoël Beer-Sheba - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Osmanlispor 2 - 0 FC Zürich - - Afgelopen
Hoofdtoernooi - MD6 Villarreal 2 - 1 Steaua Boekarest - - Afgelopen

Vrijdag 09/12

Hoofdtoernooi - MD6 Sassuolo 0 - 2 KRC Genk - - Afgelopen

Donderdag 16/02

Zestiende finale - MD1 Krasnodar 1 - 0 Fenerbahçe - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 PFK Ludogorets 1 - 2 FC Kopenhagen - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 FK Rostov 4 - 0 Sparta Praag - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Celta Vigo 0 - 1 Sjachtar Donetsk - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Borussia M'Gladbach 0 - 1 Fiorentina - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 KAA Gent 1 - 0 Tottenham Hotspur - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 AZ Alkmaar 1 - 4 Lyon - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Astra Giurgiu 2 - 2 KRC Genk - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Olympiakos Piraeus 0 - 0 Osmanlispor - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Hapoël Beer-Sheba 1 - 3 Besiktas JK - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 PAOK Saloniki 0 - 3 Schalke 04 - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Manchester United 3 - 0 AS Saint-Étienne - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Legia Warschau 0 - 0 AFC Ajax - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 RSC Anderlecht 2 - 0 Zenit - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Villarreal 0 - 4 AS Roma - - Afgelopen
Zestiende finale - MD1 Athletic Bilbao 3 - 2 Apoel Nicosia - - Afgelopen

Woensdag 22/02

Zestiende finale - MD2 Schalke 04 1 - 1 PAOK Saloniki - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 AS Saint-Étienne 0 - 1 Manchester United - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Fenerbahçe 1 - 1 Krasnodar - - Afgelopen

Donderdag 23/02

Zestiende finale - MD2 Osmanlispor 0 - 3 Olympiakos Piraeus - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 AFC Ajax 1 - 0 Legia Warschau - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Apoel Nicosia 2 - 0 Athletic Bilbao - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Zenit 3 - 1 RSC Anderlecht - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Besiktas JK 2 - 1 Hapoël Beer-Sheba - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 AS Roma 0 - 1 Villarreal - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 KRC Genk 1 - 0 Astra Giurgiu - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Sparta Praag 1 - 1 FK Rostov - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 FC Kopenhagen 0 - 0 PFK Ludogorets - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Fiorentina 2 - 4 Borussia M'Gladbach - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Tottenham Hotspur 2 - 2 KAA Gent - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Lyon 7 - 1 AZ Alkmaar - - Afgelopen
Zestiende finale - MD2 Sjachtar Donetsk 0 - 2 Celta Vigo - - Afgelopen

Donderdag 09/03

Achtste finale - MD1 FC Kopenhagen 2 - 1 AFC Ajax - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 FK Rostov 1 - 1 Manchester United - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 Apoel Nicosia 0 - 1 RSC Anderlecht - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 KAA Gent 2 - 5 KRC Genk - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 Schalke 04 1 - 1 Borussia M'Gladbach - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 Lyon 4 - 2 AS Roma - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 Celta Vigo 2 - 1 Krasnodar - - Afgelopen
Achtste finale - MD1 Olympiakos Piraeus 1 - 1 Besiktas JK - - Afgelopen

Donderdag 16/03

Achtste finale - MD2 Besiktas JK 4 - 1 Olympiakos Piraeus - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 KRC Genk 1 - 1 KAA Gent - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 Krasnodar 0 - 2 Celta Vigo - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 AS Roma 2 - 1 Lyon - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 Borussia M'Gladbach 2 - 2 Schalke 04 - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 AFC Ajax 2 - 0 FC Kopenhagen - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 RSC Anderlecht 1 - 0 Apoel Nicosia - - Afgelopen
Achtste finale - MD2 Manchester United 1 - 0 FK Rostov - - Afgelopen

Donderdag 13/04

Kwartfinale - MD1 Lyon 2 - 1 Besiktas JK - - Afgelopen
Kwartfinale - MD1 AFC Ajax 2 - 0 Schalke 04 - - Afgelopen
Kwartfinale - MD1 Celta Vigo 3 - 2 KRC Genk - - Afgelopen
Kwartfinale - MD1 RSC Anderlecht 1 - 1 Manchester United - - Afgelopen

Donderdag 20/04

Kwartfinale - MD2 KRC Genk 1 - 1 Celta Vigo - - Afgelopen
Kwartfinale - MD2 Besiktas JK 2 - 1 Lyon - - Afgelopen
Kwartfinale - MD2 Schalke 04 3 - 2 AFC Ajax - - Afgelopen
Kwartfinale - MD2 Manchester United 2 - 1 RSC Anderlecht - - Afgelopen

Zondag 30/04

Vandaag is er geen wedstrijd !

Woensdag 03/05

Halve finales - MD1 AFC Ajax 18u45 Lyon - - Komende

Donderdag 04/05

Halve finales - MD1 Celta Vigo 21u05 Manchester United - - Komende

Donderdag 11/05

Halve finales - MD2 Lyon 21u05 AFC Ajax - - Komende
Halve finales - MD2 Manchester United 21u05 Celta Vigo - - Komende
Top