Besiktas JK

(6) 2 - 1 (7)

Lyon

donderdag 20/04/17
21:05
Kwartfinale, Match dag 2
Vodafone Arena - Istanboel
Besiktas JK Lyon
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Besiktas JK - Lyon

Vanaf 2017 tot 2017

Volledige geschiedenis

Besiktas JK Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
20/04 Besiktas JK 2 - 1 Lyon
13/04 Lyon 2 - 1 Besiktas JK
16/03 Besiktas JK 4 - 1 Olympiakos Piraeus
09/03 Olympiakos Piraeus 1 - 1 Besiktas JK
23/02 Besiktas JK 2 - 1 Hapoël Beer-Sheva

Lyon Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
20/05 Lyon 3 - 3 Nice
14/05 Montpellier 1 - 3 Lyon
11/05 Lyon 3 - 1 AFC Ajax
07/05 Lyon 3 - 2 Nantes
03/05 AFC Ajax 4 - 1 Lyon
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 27/07

Derde kwalificatieronde - MD1 Mlada Boleslav MAD 18u00 Skenderbeu Korce SKEND - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Trakai TRA 18u30 Shkendija SHK - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Olimpik Donetsk OLI 18u30 PAOK Saloniki PAOK - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 AIK Solna AIK 19u00 Sporting Braga SCB - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 FC Utrecht FCU 19u00 Lech Poznan POZ - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Suduva FK SUDUVA 19u00 FC Sion SIO - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka AEK 19u00 Dinamo Minsk DINM - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv MTA 19u00 Panionos PANIO - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 PSV PSV 19u00 NK Osijek  OSI - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Krasnodar FCK 19u00 Lyngby LYNGBY - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Sturm Graz STU 19u00 Fenerbahçe FSK - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Ostersunds OST 19u00 Fola Esch FOL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Bnei Yehuda BNY 19u30 Zenit ZEN - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Astra Giurgiu ASTRA 19u30 Oleksandriya OLEKSANDRIYA - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV 19u30 Maritimo Funchal CSM - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Dinamo Boekarest BUC 19u30 Athletic Bilbao BIL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Universitatea Craiova UNIVERSITATEA CRAIOVA 20u00 Milan AC ACM - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Arka Gdynia ARK 20u00 Midtjylland FCM - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Brøndby IF BIF 20u00 Hajduk Split HA SP - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Bordeaux FCGB 20u30 Videoton FC VID - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 KAA Gent KAAG 20u30 SCR Altach ALT - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Crvena zvezda CRV 20u30 Sparta Praag PRA - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Panathinaikos PFC 20u30 Gabala GAB - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Dinamo Zagreb DZ 20u45 Odd Grenland ODD - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Marseille OM 20u45 KV Oostende OST - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC ABER 20u45 Apollon Limasol APL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Austria Wien FAW 21u05 AEL Limasol AEL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 Everton EFC 21u05 Ruzomberok RUZ - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD1 SC Freiburg SCF 21u05 NK-Domzale DOM - - Komende
Volledige kalender
Top