Schalke 04

3 - 2

AFC Ajax

donderdag 20/04/17
21:05
Kwartfinale, Match dag 2
Veltins-Arena - Gelsenkirchen
Schalke 04 AFC Ajax
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Schalke 04 - AFC Ajax

Vanaf 2017 tot 2017

Volledige geschiedenis

Schalke 04 Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
20/05 Ingolstadt 04 1 - 1 Schalke 04
13/05 Schalke 04 1 - 1 Hamburger
07/05 SC Freiburg 2 - 0 Schalke 04
28/04 Bayer Leverkusen 1 - 4 Schalke 04
23/04 Schalke 04 1 - 1 RB Leipzig

AFC Ajax Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
14/05 Willem II 1 - 3 AFC Ajax
11/05 Lyon 3 - 1 AFC Ajax
07/05 AFC Ajax 4 - 0 G.A. Eagles
03/05 AFC Ajax 4 - 1 Lyon
23/04 PSV 1 - 0 AFC Ajax
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 29/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Shirak FC 14u00 NK Gorica - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Irtych 16u00 Dunav Ruse - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Kairat Almaty 16u45 Atlantas Klaipeda - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Pyunik Erevan 17u00 Slovan Bratislava - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Partizani Tirana 17u00 Botev Plovdiv - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Ventspils 17u00 Valur-Reykjavik - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 AS Trencin 17u20 Torpedo Kutaisi - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levadia Tallinn 17u30 Cork City FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Minsk 17u30 NSI Runavik - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Batumi 18u00 Jagiellonia Bialystok - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkëndija 18u00 FC Dacia - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shakhtyor Soligorsk 18u00 FK Suduva - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Vaasan Palloseura 18u00 Olympja Ljubljana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 JK Kalju 18u30 B36 Torshavn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lyngby 18u30 Bangor City FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Beitar Jerusalem 18u45 Vasas Budapest - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ferencvaros 18u45 FK Jelgava - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Haugesund 19u00 Coleraine - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levski Sofia 19u00 FK Sutjeska Niksic - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka 19u00 Lincoln FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Chikhura Sachkhere 19u00 SCR Altach - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Odd Grenland 19u00 Ballymena United - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zira FK 19u00 FC Differdange 03 - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zaria Balti 19u00 FK Sarajevo - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 UE Santa Coloma 19u00 NK Osijek  - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Fola Esch 19u30 Milsami - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Vojvodina 20u00 Ruzomberok - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ki Klaksvik 20u00 AIK Solna - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Midtjylland 20u00 Derry City - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Skenderbeu Korce 20u00 Sant Julia - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Norrköping 20u00 Prishtina - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv 20u00 FK Tirana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Connah's Quay Nomads 20u00 HJK Helsinki - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Bala Town 20u00 FC Vaduz - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK-Domzale 20u30 FC Flora Tallinn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Mladost Lucani 20u30 Inter Bakou - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK Siroki Brijeg 20u30 Ordabasy Chymkent - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Crvena zvezda 20u30 Floriana - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 SP Tre Penne 20u30 Rabotnicki Skopje - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Mladost Podgorica 20u30 FC Gandzasar Kapan - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Rangers 20u45 FC Progrès Niederkorn - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lech Poznan 20u45 FK Pelister - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Crusaders FC 20u45 FK Liepaja - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zeljeznicar Sarajevo 20u45 FK Zeta Golubovci - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 St Joseph’s 20u45 AEL Limasol - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Videoton FC 20u45 Balzan FC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 St Johnstone 20u45 FK Trakai - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valletta FC 20u45 SS Folgore Falciano - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 KR Reykjavík 21u15 SJK Seinäjoki - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 UMF Stjarnan 21u15 Shamrock - - Komende
Volledige kalender
Top