Proximus League Kalender Proximus League

  • Streaming
  • Status

Zondag 25/06

Vandaag is er geen wedstrijd !

Vrijdag 04/08

Eerste periode - MD1 Beerschot Wilrijk 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zaterdag 05/08

Eerste periode - MD1 AFC Tubeke 17u00 Roeselare - - Komende
Eerste periode - MD1 OH Leuven 20u30 Lierse SK - - Komende

Zondag 06/08

Eerste periode - MD1 KVC Westerlo 16u00 Cercle Brugge - - Komende

Vrijdag 11/08

Eerste periode - MD2 Cercle Brugge 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zaterdag 12/08

Eerste periode - MD2 Roeselare 17u00 OH Leuven - - Komende
Eerste periode - MD2 KVC Westerlo 20u30 AFC Tubeke - - Komende

Zondag 13/08

Eerste periode - MD2 Lierse SK 16u00 Beerschot Wilrijk - - Komende

Vrijdag 18/08

Eerste periode - MD3 Lierse SK 20u30 Roeselare - - Komende

Zaterdag 19/08

Eerste periode - MD3 Union Saint Gilloise 17u00 KVC Westerlo - - Komende
Eerste periode - MD3 OH Leuven 20u30 Cercle Brugge - - Komende

Zondag 20/08

Eerste periode - MD3 Beerschot Wilrijk 16u00 AFC Tubeke - - Komende

Vrijdag 01/09

Eerste periode - MD4 Roeselare 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende

Zaterdag 02/09

Eerste periode - MD4 KVC Westerlo 17u00 OH Leuven - - Komende
Eerste periode - MD4 Cercle Brugge 20u30 Lierse SK - - Komende

Zondag 03/09

Eerste periode - MD4 AFC Tubeke 16u00 Union Saint Gilloise - - Komende

Vrijdag 08/09

Eerste periode - MD5 OH Leuven 20u30 AFC Tubeke - - Komende

Zaterdag 09/09

Eerste periode - MD5 Lierse SK 17u00 KVC Westerlo - - Komende
Eerste periode - MD5 Union Saint Gilloise 20u30 Roeselare - - Komende

Zondag 10/09

Eerste periode - MD5 Cercle Brugge 16u00 Beerschot Wilrijk - - Komende

Vrijdag 15/09

Eerste periode - MD6 Union Saint Gilloise 20u30 OH Leuven - - Komende

Zaterdag 16/09

Eerste periode - MD6 Beerschot Wilrijk 17u00 KVC Westerlo - - Komende
Eerste periode - MD6 AFC Tubeke 20u30 Lierse SK - - Komende

Zondag 17/09

Eerste periode - MD6 Roeselare 16u00 Cercle Brugge - - Komende

Vrijdag 22/09

Eerste periode - MD7 KVC Westerlo 20u30 Roeselare - - Komende

Zaterdag 23/09

Eerste periode - MD7 Cercle Brugge 17u00 AFC Tubeke - - Komende
Eerste periode - MD7 Lierse SK 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zondag 24/09

Eerste periode - MD7 OH Leuven 16u00 Beerschot Wilrijk - - Komende

Vrijdag 29/09

Eerste periode - MD8 Union Saint Gilloise 20u30 Cercle Brugge - - Komende

Zaterdag 30/09

Eerste periode - MD8 OH Leuven 17u00 Roeselare - - Komende
Eerste periode - MD8 AFC Tubeke 20u30 KVC Westerlo - - Komende

Zondag 01/10

Eerste periode - MD8 Beerschot Wilrijk 16u00 Lierse SK - - Komende

Dinsdag 03/10

Eerste periode - MD9 Cercle Brugge 20u30 OH Leuven - - Komende

Woensdag 04/10

Eerste periode - MD9 KVC Westerlo 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende
Eerste periode - MD9 AFC Tubeke 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende

Donderdag 05/10

Eerste periode - MD9 Roeselare 20u30 Lierse SK - - Komende

Zaterdag 07/10

Eerste periode - MD10 Beerschot Wilrijk 20u30 Cercle Brugge - - Komende

Zondag 08/10

Eerste periode - MD10 Roeselare 14u30 Union Saint Gilloise - - Komende
Eerste periode - MD10 Lierse SK 14u30 AFC Tubeke - - Komende
Eerste periode - MD10 OH Leuven 18u00 KVC Westerlo - - Komende

Vrijdag 13/10

Eerste periode - MD11 AFC Tubeke 20u30 OH Leuven - - Komende

Zaterdag 14/10

Eerste periode - MD11 Cercle Brugge 17u00 Roeselare - - Komende

Zondag 15/10

Eerste periode - MD11 KVC Westerlo 16u00 Beerschot Wilrijk - - Komende

Maandag 16/10

Eerste periode - MD11 Union Saint Gilloise 20u30 Lierse SK - - Komende

Zaterdag 21/10

Eerste periode - MD12 Union Saint Gilloise 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Eerste periode - MD12 Beerschot Wilrijk 20u30 OH Leuven - - Komende
Eerste periode - MD12 Lierse SK 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Eerste periode - MD12 Roeselare 20u30 KVC Westerlo - - Komende

Zaterdag 28/10

Eerste periode - MD13 OH Leuven 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende
Eerste periode - MD13 AFC Tubeke 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Eerste periode - MD13 Beerschot Wilrijk 20u30 Roeselare - - Komende
Eerste periode - MD13 KVC Westerlo 20u30 Lierse SK - - Komende

Zaterdag 04/11

Eerste periode - MD14 Union Saint Gilloise 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende
Eerste periode - MD14 Cercle Brugge 20u30 KVC Westerlo - - Komende
Eerste periode - MD14 Roeselare 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Eerste periode - MD14 Lierse SK 20u30 OH Leuven - - Komende

Zaterdag 11/11

Tweede periode - MD15 AFC Tubeke 20u30 Lierse SK - - Komende
Tweede periode - MD15 OH Leuven 20u30 Roeselare - - Komende
Tweede periode - MD15 Cercle Brugge 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende
Tweede periode - MD15 KVC Westerlo 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zaterdag 18/11

Tweede periode - MD16 Beerschot Wilrijk 20u30 OH Leuven - - Komende
Tweede periode - MD16 Union Saint Gilloise 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Tweede periode - MD16 Lierse SK 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD16 Roeselare 20u30 KVC Westerlo - - Komende

Zaterdag 25/11

Tweede periode - MD17 AFC Tubeke 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD17 Union Saint Gilloise 20u30 OH Leuven - - Komende
Tweede periode - MD17 Roeselare 20u30 Lierse SK - - Komende
Tweede periode - MD17 KVC Westerlo 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende

Zaterdag 02/12

Tweede periode - MD18 OH Leuven 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Tweede periode - MD18 Beerschot Wilrijk 20u30 Roeselare - - Komende
Tweede periode - MD18 Lierse SK 20u30 KVC Westerlo - - Komende
Tweede periode - MD18 Cercle Brugge 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zaterdag 09/12

Tweede periode - MD19 AFC Tubeke 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende
Tweede periode - MD19 Union Saint Gilloise 20u30 Lierse SK - - Komende
Tweede periode - MD19 Roeselare 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD19 KVC Westerlo 20u30 OH Leuven - - Komende

Zaterdag 16/12

Tweede periode - MD20 OH Leuven 20u30 Lierse SK - - Komende
Tweede periode - MD20 Beerschot Wilrijk 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende
Tweede periode - MD20 KVC Westerlo 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD20 Roeselare 20u30 AFC Tubeke - - Komende

Zaterdag 06/01

Tweede periode - MD21 Union Saint Gilloise 20u30 Roeselare - - Komende
Tweede periode - MD21 Cercle Brugge 20u30 OH Leuven - - Komende
Tweede periode - MD21 Lierse SK 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende
Tweede periode - MD21 AFC Tubeke 20u30 KVC Westerlo - - Komende

Zaterdag 13/01

Tweede periode - MD22 KVC Westerlo 20u30 Roeselare - - Komende
Tweede periode - MD22 OH Leuven 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende
Tweede periode - MD22 Beerschot Wilrijk 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD22 Lierse SK 20u30 AFC Tubeke - - Komende

Zaterdag 20/01

Tweede periode - MD23 AFC Tubeke 20u30 OH Leuven - - Komende
Tweede periode - MD23 Cercle Brugge 20u30 Lierse SK - - Komende
Tweede periode - MD23 Union Saint Gilloise 20u30 KVC Westerlo - - Komende
Tweede periode - MD23 Roeselare 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende

Zaterdag 27/01

Tweede periode - MD24 OH Leuven 20u30 KVC Westerlo - - Komende
Tweede periode - MD24 Beerschot Wilrijk 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Tweede periode - MD24 Cercle Brugge 20u30 Roeselare - - Komende
Tweede periode - MD24 Lierse SK 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zaterdag 03/02

Tweede periode - MD25 AFC Tubeke 20u30 Roeselare - - Komende
Tweede periode - MD25 OH Leuven 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD25 Union Saint Gilloise 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende
Tweede periode - MD25 KVC Westerlo 20u30 Lierse SK - - Komende

Zaterdag 10/02

Tweede periode - MD26 Beerschot Wilrijk 20u30 KVC Westerlo - - Komende
Tweede periode - MD26 Cercle Brugge 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Tweede periode - MD26 Lierse SK 20u30 OH Leuven - - Komende
Tweede periode - MD26 Roeselare 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende

Zaterdag 17/02

Tweede periode - MD27 OH Leuven 20u30 Beerschot Wilrijk - - Komende
Tweede periode - MD27 Union Saint Gilloise 20u30 Cercle Brugge - - Komende
Tweede periode - MD27 KVC Westerlo 20u30 AFC Tubeke - - Komende
Tweede periode - MD27 Lierse SK 20u30 Roeselare - - Komende

Zaterdag 24/02

Tweede periode - MD28 Beerschot Wilrijk 20u30 Lierse SK - - Komende
Tweede periode - MD28 Cercle Brugge 20u30 KVC Westerlo - - Komende
Tweede periode - MD28 Roeselare 20u30 OH Leuven - - Komende
Tweede periode - MD28 AFC Tubeke 20u30 Union Saint Gilloise - - Komende
Top