Champions League Kalender Champions League

  • Streaming
  • Status

Dinsdag 26/06

Voorronde - MD1 FC Santa Coloma STC 0 - 2 Drita DRI - - Afgelopen
Voorronde - MD1 SP La Fiorita FIO 0 - 2 Lincoln Red Imps LIN - - Afgelopen

Vrijdag 29/06

Voorronde - MD1 Lincoln Red Imps LIN 1 - 4 Drita DRI - - Afgelopen

Dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Flora Tallinn FLO 1 - 4 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 2 - 1 Sheriff Tiraspol TIR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 F91 Dudelange F91 1 - 1 Videoton FC VID - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC ALA 0 - 3 Celtic FC CFC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Vikingur Gota GOT 1 - 2 HJK Helsinki HJK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 5 - 0 New Saints TNS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cork City COR 0 - 1 Legia Warschau LEG - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Drita DRI 0 - 3 Malmö FF MFF - - Afgelopen

Woensdag 11/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 1 - 0 FK Sutjeska Niksic SUT - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak-Trnava TRN 1 - 0 HSK Zrinjski Mostar HSK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartaks Jurmala JUR 0 - 0 Crvena Zvezda CRV - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Suduva SUD 3 - 1 Apoel Nicosia APN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi KUK 0 - 0 Valletta FC VAL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 PFK Ludogorets PFC 7 - 0 Crusaders FC CRU - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 0 - 1 FK Qarabag FKQ - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik VAL 1 - 0 Rosenborg ROS - - Afgelopen

Dinsdag 17/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki HJK 3 - 1 Vikingur Gota GOT - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Valletta FC VAL 1 - 1 KF Kukësi KUK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Malmö FF MFF 2 - 0 Drita DRI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Apoel Nicosia APN 1 - 0 FK Suduva SUD - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Hapoël Beer-Sheva HBS 3 - 1 FC Flora Tallinn FLO - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 New Saints TNS 4 - 0 Shkendija SHK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Videoton FC VID 2 - 1 F91 Dudelange F91 - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Crvena Zvezda CRV 2 - 0 Spartaks Jurmala JUR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Crusaders FC CRU 0 - 2 PFK Ludogorets PFC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Legia Warschau LEG 3 - 0 Cork City COR - - Afgelopen

Woensdag 18/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Qarabag FKQ 0 - 0 Olimpija Ljubjlana OL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 HSK Zrinjski Mostar HSK 1 - 1 Spartak-Trnava TRN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Sheriff Tiraspol TIR 3 - 0 Torpedo Kutaisi KUT - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Rosenborg ROS 3 - 1 Valur-Reykjavik VAL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Sutjeska Niksic SUT 0 - 2 FC Astana AST - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Celtic FC CFC 3 - 0 Alashkert FC ALA - - Afgelopen

Zaterdag 21/07

Vandaag is er geen wedstrijd !

Dinsdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 16u00 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 CFR Cluj CFR 18u00 Malmö FF MFF - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 PAOK Saloniki PAOK 19u30 FC Basel FCB - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Dinamo Zagreb DZ 20u00 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 20u15 Sheriff Tiraspol TIR - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Crvena Zvezda CRV 20u30 FK Suduva SUD - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Legia Warschau LEG 20u45 Spartak-Trnava TRN - - Komende

Woensdag 25/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi KUK 19u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 PFK Ludogorets PFC 19u00 Videoton FC VID - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 BATE Borisov BATE 19u00 HJK Helsinki HJK - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 AFC Ajax AJAX 20u30 Sturm Graz STU - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Celtic FC CFC 20u45 Rosenborg ROS - - Komende

Dinsdag 31/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 Hapoël Beer-Sheva HBS 19u00 Dinamo Zagreb DZ - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Sheriff Tiraspol TIR 19u00 Shkendija SHK - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Spartak-Trnava TRN 20u30 Legia Warschau LEG - - Komende

Woensdag 01/08

Tweede kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki HJK 18u00 BATE Borisov BATE - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Qarabag FKQ 19u00 KF Kukësi KUK - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND 19u00 FC Astana AST - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Malmö FF MFF 19u00 CFR Cluj CFR - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Suduva SUD 19u30 Crvena Zvezda CRV - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Basel FCB 20u00 PAOK Saloniki PAOK - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Videoton FC VID 20u00 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Sturm Graz STU 20u30 AFC Ajax AJAX - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD2 Rosenborg ROS 20u45 Celtic FC CFC - - Komende
Top