Champions League Kalender Champions League

  • Streaming
  • Status

Dinsdag 27/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC ALASHKERT FC 1 - 0 FC Santa Coloma FC SA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 New Saints TNS 1 - 2 Europa FC EFC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Vikingur Gota VIKIN 2 - 1 KF Trepça'89 TREP - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Hibernians FC HIB 2 - 0 FC Infonet INF - - Afgelopen

Woensdag 28/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Linfield LIN 1 - 0 SP La Fiorita FIO - - Afgelopen

Dinsdag 04/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Infonet INF 0 - 1 Hibernians FC HIB - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 KF Trepça'89 TREP 1 - 4 Vikingur Gota VIKIN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Europa FC EFC 1 - 3 New Saints TNS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 SP La Fiorita FIO 0 - 0 Linfield LIN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Santa Coloma FC SA 1 - 1 Alashkert FC ALASHKERT FC - - Afgelopen

Dinsdag 11/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Qarabag FKQ 5 - 0 Samtredia SAM - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Hibernians FC HIB 0 - 3 Red Bull Salzburg SAL - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Partizan PAR 2 - 0 Buducnost Podgorica BP - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 NK Rijeka NKR 2 - 0 New Saints TNS - - Afgelopen

Woensdag 12/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 Spartaks Jurmala SJ 0 - 1 FC Astana AST - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Malmö FF MFF 1 - 1 Vardar Skopje VAR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 HSK Zrinjski Mostar HSK 1 - 2 NK Maribor NKM - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Hapoël Beer-Sheva HBS 2 - 1 Budapest Honvéd B.H - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Apoel Nicosia APN 1 - 0 F91 Dudelange F91 - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Sheriff Tiraspol TIR 1 - 0 KF Kukësi KUK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 BATE Borisov BATE 1 - 1 Alashkert FC ALASHKERT FC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 IFK Mariehamn MAR 0 - 3 Legia Warschau LEG - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Zalgiris Vilnius ZALGIRIS VILNIUS 2 - 1 PFK Ludogorets PFC - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 MSK Zilina ZEL 1 - 3 FC Kopenhagen KOP - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Dundalk DUN 1 - 1 Rosenborg ROS - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FH Hafnarfjordhur FH HA 1 - 1 Vikingur Gota VIKIN - - Afgelopen

Vrijdag 14/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 Linfield LIN 0 - 2 Celtic FC CFC - - Afgelopen

Dinsdag 18/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Astana AST 1 - 1 Spartaks Jurmala SJ - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Alashkert FC ALASHKERT FC 1 - 3 BATE Borisov BATE - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Vardar Skopje VAR 3 - 1 Malmö FF MFF - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Samtredia SAM 0 - 1 FK Qarabag FKQ - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Vikingur Gota VIKIN 0 - 2 FH Hafnarfjordhur FH HA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 New Saints TNS 1 - 5 NK Rijeka NKR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Buducnost Podgorica BP 0 - 0 FK Partizan PAR - - Afgelopen

Woensdag 19/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 F91 Dudelange F91 0 - 1 Apoel Nicosia APN - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Rosenborg ROS 2 - 1 Dundalk DUN - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 KF Kukësi KUK 2 - 1 Sheriff Tiraspol TIR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Kopenhagen KOP 1 - 2 MSK Zilina ZEL - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 PFK Ludogorets PFC 4 - 1 Zalgiris Vilnius ZALGIRIS VILNIUS - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK Maribor NKM 1 - 1 HSK Zrinjski Mostar HSK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Red Bull Salzburg SAL 3 - 0 Hibernians FC HIB - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Celtic FC CFC 4 - 0 Linfield LIN - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Legia Warschau LEG 6 - 0 IFK Mariehamn MAR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Budapest Honvéd B.H 2 - 3 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Afgelopen

Dinsdag 25/07

Derde kwalificatieronde - MD1 FK Qarabag FKQ 0 - 0 Sheriff Tiraspol TIR - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Slavia Praag SLA 1 - 0 BATE Borisov BATE - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Vardar Skopje VAR 1 - 0 FC Kopenhagen KOP - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Partizan PAR 1 - 3 Olympiakos Piraeus OLY - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 AEK Athene AEK 0 - 2 CSKA Moskou CSKA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FCSB STE 2 - 2 Viktoria Pilsen PLZ - - Afgelopen

Woensdag 26/07

Derde kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 3 - 1 Legia Warschau LEG - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Red Bull Salzburg SAL 1 - 1 NK Rijeka NKR - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Hapoël Beer-Sheva HBS 2 - 0 PFK Ludogorets PFC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Viitorul Constanta CON 1 - 0 Apoel Nicosia APN - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 NK Maribor NKM 1 - 0 FH Hafnarfjordhur FH HA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Celtic FC CFC 0 - 0 Rosenborg ROS - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Dynamo Kyiv DYN 3 - 1 Young Boys YB - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Nice OGCN 1 - 1 AFC Ajax AJAX - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Club Brugge CBKV 3 - 3 Basaksehir BAS
Afgelopen

Dinsdag 01/08

Derde kwalificatieronde - MD2 Sheriff Tiraspol TIR 1 - 2 FK Qarabag FKQ - - Afgelopen

Woensdag 02/08

Derde kwalificatieronde - MD2 Apoel Nicosia APN 4 - 0 Viitorul Constanta CON - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 BATE Borisov BATE 2 - 1 Slavia Praag SLA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 FC Kopenhagen KOP 4 - 1 Vardar Skopje VAR - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 FH Hafnarfjordhur FH HA 0 - 1 NK Maribor NKM - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 PFK Ludogorets PFC 3 - 1 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Olympiakos Piraeus OLY 2 - 2 FK Partizan PAR - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 NK Rijeka NKR 0 - 0 Red Bull Salzburg SAL - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Legia Warschau LEG 1 - 0 FC Astana AST - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Rosenborg ROS 0 - 1 Celtic FC CFC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 CSKA Moskou CSKA 1 - 0 AEK Athene AEK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Basaksehir BAS 2 - 0 Club Brugge CBKV
Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Viktoria Pilsen PLZ 1 - 4 FCSB STE - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Young Boys YB 2 - 0 Dynamo Kyiv DYN - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 AFC Ajax AJAX 2 - 2 Nice OGCN - - Afgelopen

Dinsdag 15/08

Play-offs - MD1 FK Qarabag FKQ 1 - 0 FC Kopenhagen KOP
Afgelopen
Play-offs - MD1 Apoel Nicosia APN 2 - 0 Slavia Praag SLA
Afgelopen
Play-offs - MD1 Young Boys YB 0 - 1 CSKA Moskou CSKA
Afgelopen
Play-offs - MD1 TSG Hoffenheim HOF 1 - 2 Liverpool LFC
Afgelopen
Play-offs - MD1 Sporting Lissabon SCP 0 - 0 FCSB STE
Afgelopen

Woensdag 16/08

Play-offs - MD1 Olympiakos Piraeus OLY 2 - 1 NK Rijeka NKR
Afgelopen
Play-offs - MD1 Celtic FC CFC 5 - 0 FC Astana AST
Afgelopen
Play-offs - MD1 Hapoël Beer-Sheva HBS 2 - 1 NK Maribor NKM
Afgelopen
Play-offs - MD1 Basaksehir BAS 1 - 2 FC Sevilla SEV
Afgelopen
Play-offs - MD1 SSC Napoli NAP 2 - 0 Nice OGCN
Afgelopen

Maandag 21/08

Vandaag is er geen wedstrijd !

Dinsdag 22/08

Play-offs - MD2 FC Astana AST 17u30 Celtic FC CFC
Komende
Play-offs - MD2 NK Maribor NKM 20u45 Hapoël Beer-Sheva HBS
Komende
Play-offs - MD2 NK Rijeka NKR 20u45 Olympiakos Piraeus OLY
Komende
Play-offs - MD2 Nice OGCN 20u45 SSC Napoli NAP
Komende
Play-offs - MD2 FC Sevilla SEV 20u45 Basaksehir BAS
Komende

Woensdag 23/08

Play-offs - MD2 Slavia Praag SLA 20u45 Apoel Nicosia APN
Komende
Play-offs - MD2 FC Kopenhagen KOP 20u45 FK Qarabag FKQ
Komende
Play-offs - MD2 Liverpool LFC 20u45 TSG Hoffenheim HOF
Komende
Play-offs - MD2 FCSB STE 20u45 Sporting Lissabon SCP
Komende
Play-offs - MD2 CSKA Moskou CSKA 20u45 Young Boys YB
Komende
Top