Bayern München

FCB

  • Lewandowski 12' goal_penalty
  • Alcántara 65' goal
  • Kimmich 90' goal
3-0

RSC Anderlecht

RSCA

dinsdag 12/09/17 20:45


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Allianz Arena - München
Kanaal 622
afgelopen

Youth League : Bayern München - RSC Anderlecht

Video wordt geladen...
Bayern München FCB
RSC Anderlecht RSCA
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Bayern München - RSC Anderlecht

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Bayern München Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
12/05 Bayern München 1 - 4 VfB Stuttgart
05/05 Köln 1 - 3 Bayern München
01/05 Real Madrid 2 - 2 Bayern München
28/04 Bayern München 4 - 1 Francfort
25/04 Bayern München 1 - 2 Real Madrid

RSC Anderlecht Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
20/05 RSC Anderlecht 1 - 2 KRC Genk
13/05 KAA Gent 1 - 0 RSC Anderlecht
10/05 RSC Anderlecht 1 - 3 Standard
06/05 Club Brugge 1 - 2 RSC Anderlecht
29/04 RSC Anderlecht 3 - 1 Sporting Charleroi
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Champions League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 26/06

Voorronde - MD1 FC Santa Coloma STC 17u00 Drita DRI - - Komende
Voorronde - MD1 SP La Fiorita FIO 21u00 Lincoln Red Imps LIN - - Komende

Dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 HJK Helsinki HJK 20u00 Vikingur Gota GOT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 PFK Ludogorets PFC 20u00 Crusaders FC CRU - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 F91 Dudelange F91 20u00 Videoton FC VID - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 20u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 20u00 New Saints TNS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Suduva SUD 20u00 Apoel Nicosia APN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cork City COR 20u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik VAL 20u00 Rosenborg ROS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak-Trnava TRN 20u00 HSK Zrinjski Mostar HSK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 20u00 FK Sutjeska Niksic SUT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC ALA 20u00 Celtic FC CFC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartaks Jurmala JUR 20u00 Red Star Belgrade RSB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi KUK 20u00 Valletta FC VAL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Flora Tallinn FLO 20u00 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 20u00 Sheriff Tiraspol TIR - - Komende

Dinsdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 AFC Ajax AJAX 20u00 Sturm Graz STU - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 PAOK Saloniki PAOK 20u00 FC Basel FCB - - Komende
Volledige kalender
Top