NK Maribor

NKM

1-1

Spartak Moscou

SPA

  • goal 60' Samedov

woensdag 13/09/17 20:45


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Ljudski vrt - Maribor
Kanaal 639
afgelopen

NK Maribor - Spartak Moscou

Video wordt geladen...
NK Maribor NKM
Spartak Moscou SPA
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis NK Maribor - Spartak Moscou

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

NK Maribor Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
06/12 NK Maribor 1 - 1 FC Sevilla
21/11 Spartak Moscou 1 - 1 NK Maribor
01/11 Liverpool 3 - 0 NK Maribor
17/10 NK Maribor 0 - 7 Liverpool
26/09 FC Sevilla 3 - 0 NK Maribor

Spartak Moscou Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
22/02 Athletic Bilbao 1 - 2 Spartak Moscou
15/02 Spartak Moscou 1 - 3 Athletic Bilbao
06/12 Liverpool 7 - 0 Spartak Moscou
21/11 Spartak Moscou 1 - 1 NK Maribor
01/11 FC Sevilla 2 - 1 Spartak Moscou
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Champions League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 26/06

Voorronde - MD1 FC Santa Coloma STC 17u00 Drita DRI - - Komende
Voorronde - MD1 SP La Fiorita FIO 21u00 Lincoln Red Imps LIN - - Komende

Dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 HJK Helsinki HJK 20u00 Vikingur Gota GOT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 PFK Ludogorets PFC 20u00 Crusaders FC CRU - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 F91 Dudelange F91 20u00 Videoton FC VID - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 20u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 20u00 New Saints TNS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Suduva SUD 20u00 Apoel Nicosia APN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cork City COR 20u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik VAL 20u00 Rosenborg ROS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak-Trnava TRN 20u00 HSK Zrinjski Mostar HSK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 20u00 FK Sutjeska Niksic SUT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC ALA 20u00 Celtic FC CFC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartaks Jurmala JUR 20u00 Red Star Belgrade RSB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi KUK 20u00 Valletta FC VAL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Flora Tallinn FLO 20u00 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 20u00 Sheriff Tiraspol TIR - - Komende

Dinsdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 AFC Ajax AJAX 20u00 Sturm Graz STU - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 PAOK Saloniki PAOK 20u00 FC Basel FCB - - Komende
Volledige kalender
Top