Feyenoord

FEY

0-4

Manchester City

MAN C

  • goal 3' Stones
  • goal 10' Agüero
  • goal 25' Fernando de Jesus
  • goal 63' Stones

woensdag 13/09/17 20:45


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Stadion Feijenoord - Rotterdam
Kanaal 623
afgelopen

Feyenoord - Manchester City

Video wordt geladen...
Feyenoord FEY
Manchester City MAN C
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Feyenoord - Manchester City

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Feyenoord Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
06/05 SC Heerenveen 2 - 3 Feyenoord
29/04 Feyenoord 3 - 1 Sparta Rotterdam
18/04 Willem II 1 - 5 Feyenoord
15/04 Feyenoord 3 - 1 FC Utrecht
08/04 FC Twente 1 - 3 Feyenoord

Manchester City Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
13/05 Southampton 0 - 1 Manchester City
09/05 Manchester City 3 - 1 Brighton HAFC
06/05 Manchester City 0 - 0 Huddersfield Town
29/04 West Ham United 1 - 4 Manchester City
22/04 Manchester City 5 - 0 Swansea City
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Champions League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 26/06

Voorronde - MD1 FC Santa Coloma STC 17u00 Drita DRI - - Komende
Voorronde - MD1 SP La Fiorita FIO 21u00 Lincoln Red Imps LIN - - Komende

Dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 HJK Helsinki HJK 20u00 Vikingur Gota GOT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 PFK Ludogorets PFC 20u00 Crusaders FC CRU - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 F91 Dudelange F91 20u00 Videoton FC VID - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 20u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 20u00 New Saints TNS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Suduva SUD 20u00 Apoel Nicosia APN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cork City COR 20u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik VAL 20u00 Rosenborg ROS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak-Trnava TRN 20u00 HSK Zrinjski Mostar HSK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 20u00 FK Sutjeska Niksic SUT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC ALA 20u00 Celtic FC CFC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartaks Jurmala JUR 20u00 Red Star Belgrade RSB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi KUK 20u00 Valletta FC VAL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Flora Tallinn FLO 20u00 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 20u00 Sheriff Tiraspol TIR - - Komende

Dinsdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 AFC Ajax AJAX 20u00 Sturm Graz STU - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 PAOK Saloniki PAOK 20u00 FC Basel FCB - - Komende
Volledige kalender
Top