FC Santa Coloma

STC

dinsdag
26/06/18
17:00

Drita

DRI

komende

Voor welke ploeg supporter je?

FC Santa Coloma
0%
0%
Drita

FC Santa Coloma Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
04/07 FC Santa Coloma 1 - 1 Alashkert FC
27/06 Alashkert FC 1 - 0 FC Santa Coloma
07/07 NK Lokomotiva Zagreb 4 - 1 FC Santa Coloma
05/07 Alashkert FC 3 - 0 FC Santa Coloma
30/06 FC Santa Coloma 1 - 3 NK Lokomotiva Zagreb

Drita Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Champions League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 26/06

Voorronde - MD1 FC Santa Coloma STC 17u00 Drita DRI - - Komende
Voorronde - MD1 SP La Fiorita FIO 21u00 Lincoln Red Imps LIN - - Komende

Dinsdag 10/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 HJK Helsinki HJK 20u00 Vikingur Gota GOT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 PFK Ludogorets PFC 20u00 Crusaders FC CRU - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 F91 Dudelange F91 20u00 Videoton FC VID - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 20u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 20u00 New Saints TNS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Suduva SUD 20u00 Apoel Nicosia APN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cork City COR 20u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik VAL 20u00 Rosenborg ROS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak-Trnava TRN 20u00 HSK Zrinjski Mostar HSK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Astana AST 20u00 FK Sutjeska Niksic SUT - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Alashkert FC ALA 20u00 Celtic FC CFC - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartaks Jurmala JUR 20u00 Red Star Belgrade RSB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 KF Kukësi KUK 20u00 Valletta FC VAL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Flora Tallinn FLO 20u00 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 20u00 Sheriff Tiraspol TIR - - Komende

Dinsdag 24/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 AFC Ajax AJAX 20u00 Sturm Graz STU - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 PAOK Saloniki PAOK 20u00 FC Basel FCB - - Komende
Volledige kalender
Top