Europa League Kalender Europa League

  • Streaming
  • Status

Donderdag 29/06

Eerste kwalificatieronde - MD1 Shirak FC SHI 0 - 2 NK Gorica NKG - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Irtych FC IR 1 - 0 Dunav Ruse DUN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Kairat Almaty KAIRAT ALMATY 6 - 0 Atlantas Klaipeda ATLANTAS KLAIPEDA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Pyunik Erevan PYU 1 - 4 Slovan Bratislava SSB - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Partizani Tirana PAR 1 - 3 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Ventspils VEN 0 - 0 Valur-Reykjavik VAL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 AS Trencin AST 5 - 1 Torpedo Kutaisi KUT - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levadia Tallinn L.T 0 - 2 Cork City FC CCY - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Minsk DINM 2 - 1 NSI Runavik RUN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Dinamo Batumi BAT 0 - 1 Jagiellonia Bialystok JAG - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 3 - 0 FC Dacia FCD - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shakhtyor Soligorsk SHS 0 - 0 FK Suduva FK SUDUVA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Chikhura Sachkhere CHI 0 - 1 SCR Altach ALT - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Vaasan Palloseura VPS 1 - 0 Olympja Ljubljana OL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 JK Kalju JK KA 2 - 1 B36 Torshavn B36 - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lyngby LYNGBY 1 - 0 Bangor City FC FC BA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Beitar Jerusalem BETAR 4 - 3 Vasas Budapest VASAS BUDAPEST - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ferencvaros FERENCVAROS 2 - 0 FK Jelgava JEL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Haugesund FKH 7 - 0 Coleraine COLERAINE - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levski Sofia LEVSK 3 - 1 FK Sutjeska Niksic FK SU - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka AEK 5 - 0 Lincoln FC LIN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Odd Grenland ODD 3 - 0 Ballymena United BAL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zira FK ZIR 2 - 0 FC Differdange 03 DIF - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zaria Balti ZAR 2 - 1 FK Sarajevo FKS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 UE Santa Coloma UE ST 0 - 2 NK Osijek  OSI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Fola Esch FOL 2 - 1 Milsami MIL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Vojvodina VOJ 2 - 1 Ruzomberok RUZ - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Connah's Quay Nomads CQN 1 - 0 HJK Helsinki HJK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Bala Town BAL 1 - 2 FC Vaduz FCV - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ki Klaksvik KIK 0 - 0 AIK Solna AIK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Midtjylland FCM 6 - 1 Derry City DC - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Skenderbeu Korce SKEND 1 - 0 Sant Julia SAN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Norrkoping NORRKOPING 5 - 0 Prishtina PRI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv MTA 2 - 0 FK Tirana FK TI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK-Domzale DOM 2 - 0 FC Flora Tallinn FLO - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Mladost Lucani MLA 0 - 3 Inter Bakou I. BA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK Siroki Brijeg SIR 2 - 0 Ordabasy Chymkent ORD - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Crvena zvezda CRV 3 - 0 Floriana FLO - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 SP Tre Penne SP TR 0 - 1 Rabotnicki Skopje RAB - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Mladost Podgorica MLA 1 - 0 FC Gandzasar Kapan FC GA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Rangers RANG 1 - 0 FC Progrès Niederkorn PN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lech Poznan POZ 4 - 0 FK Pelister FK PELISTER - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Crusaders FC FC CR 3 - 1 FK Liepaja LIE - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zeljeznicar Sarajevo ZEL 1 - 0 FK Zeta Golubovci FK ZETA GOLUBOVCI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 St Joseph’s JOS 0 - 4 AEL Limasol AEL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Videoton FC VID 2 - 0 Balzan FC BAL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 St Johnstone ST JO 1 - 2 FK Trakai TRA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 Valletta FC FC VA 2 - 0 SS Folgore Falciano CFF - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 KR Reykjavík KR RE 0 - 0 SJK Seinajoki SJK SEINAJOKI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD1 UMF Stjarnan UMF STJARNAN 0 - 1 Shamrock Rovers SHAMR - - Afgelopen

Dinsdag 04/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 Balzan FC BAL 3 - 3 Videoton FC VID - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Progrès Niederkorn PN 2 - 0 Rangers RANG - - Afgelopen

Donderdag 06/07

Eerste kwalificatieronde - MD2 AEL Limasol AEL 6 - 0 St Joseph’s JOS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Dacia FCD 0 - 4 Shkendija SHK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Milsami MIL 1 - 1 Fola Esch FOL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Suduva FK SUDUVA 2 - 1 Shakhtyor Soligorsk SHS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Tirana FK TI 0 - 3 Maccabi Tel Aviv MTA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Ordabasy Chymkent ORD 0 - 0 NK Siroki Brijeg SIR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Rabotnicki Skopje RAB 6 - 0 SP Tre Penne SP TR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Jelgava JEL 0 - 1 Ferencvaros FERENCVAROS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Atlantas Klaipeda ATLANTAS KLAIPEDA 1 - 2 Kairat Almaty KAIRAT ALMATY - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Trakai TRA 1 - 0 St Johnstone ST JO - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Gandzasar Kapan FC GA 0 - 3 FK Mladost Podgorica MLA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 SJK Seinajoki SJK SEINAJOKI 0 - 2 KR Reykjavík KR RE - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki HJK 3 - 0 Connah's Quay Nomads CQN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Flora Tallinn FLO 2 - 3 NK-Domzale DOM - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Liepaja LIE 2 - 0 Crusaders FC FC CR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Dunav Ruse DUN 0 - 2 FC Irtych FC IR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 AIK Solna AIK 5 - 0 Ki Klaksvik KIK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Differdange 03 DIF 1 - 2 Zira FK ZIR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Ruzomberok RUZ 2 - 0 FK Vojvodina VOJ - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Slovan Bratislava SSB 5 - 0 Pyunik Erevan PYU - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV 1 - 0 Partizani Tirana PAR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FC Vaduz FCV 3 - 0 Bala Town BAL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Torpedo Kutaisi KUT 0 - 3 AS Trencin AST - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Pelister FK PELISTER 0 - 3 Lech Poznan POZ - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Inter Bakou I. BA 2 - 0 Mladost Lucani MLA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Bangor City FC FC BA 0 - 3 Lyngby LYNGBY - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 NSI Runavik RUN 0 - 2 Dinamo Minsk DINM - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 B36 Torshavn B36 1 - 2 JK Kalju JK KA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Prishtina PRI 0 - 1 Norrkoping NORRKOPING - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Sarajevo FKS 2 - 1 Zaria Balti ZAR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Olympja Ljubljana OL 0 - 1 Vaasan Palloseura VPS - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 NK Gorica NKG 2 - 2 Shirak FC SHI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 SCR Altach ALT 1 - 1 Chikhura Sachkhere CHI - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 SS Folgore Falciano CFF 0 - 1 Valletta FC FC VA - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Floriana FLO 3 - 3 Crvena zvezda CRV - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Vasas Budapest VASAS BUDAPEST 0 - 3 Beitar Jerusalem BETAR - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Sutjeska Niksic FK SU 0 - 0 Levski Sofia LEVSK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Sant Julia SAN 0 - 5 Skenderbeu Korce SKEND - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 FK Zeta Golubovci FK ZETA GOLUBOVCI 2 - 2 Zeljeznicar Sarajevo ZEL - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Jagiellonia Bialystok JAG 4 - 0 Dinamo Batumi BAT - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Coleraine COLERAINE 0 - 0 FK Haugesund FKH - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Cork City FC CCY 4 - 2 Levadia Tallinn L.T - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Derry City DC 1 - 4 Midtjylland FCM - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Ballymena United BAL 0 - 2 Odd Grenland ODD - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 NK Osijek  OSI 4 - 0 UE Santa Coloma UE ST - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Shamrock Rovers SHAMR 1 - 0 UMF Stjarnan UMF STJARNAN - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Lincoln FC LIN 1 - 1 AEK Larnaka AEK - - Afgelopen
Eerste kwalificatieronde - MD2 Valur-Reykjavik VAL 1 - 0 FK Ventspils VEN - - Afgelopen

Woensdag 12/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 Inter Bakou I. BA 1 - 0 Fola Esch FOL - - Afgelopen

Donderdag 13/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 FC Irtych FC IR 1 - 1 Crvena zvezda CRV - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Kairat Almaty KAIRAT ALMATY 1 - 1 Skenderbeu Korce SKEND - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv MTA 3 - 1 KR Reykjavík KR RE - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Shkendija SHK 3 - 1 HJK Helsinki HJK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Ruzomberok RUZ 0 - 1 Brann Bergen BRA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Rabotnicki Skopje RAB 1 - 1 Dinamo Minsk DINM - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 JK Kalju JK KA 0 - 3 Videoton FC VID - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 SCR Altach ALT 1 - 1 Dinamo Brest DIB - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Brøndby IF BIF 2 - 0 Vaasan Palloseura VPS - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Liepaja LIE 0 - 2 FK Suduva FK SUDUVA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Apollon Limasol APL 3 - 0 Zaria Balti ZAR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FC Vaduz FCV 0 - 1 Odd Grenland ODD - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Ostersunds OST 2 - 0 Galatasaray SK GSK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FK Haugesund FKH 3 - 2 Lech Poznan POZ - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Gabala GAB 1 - 1 Jagiellonia Bialystok JAG - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Valletta FC FC VA 0 - 0 FC Utrecht FCU - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Astra Giurgiu ASTRA 3 - 1 Zira FK ZIR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 FC Progrès Niederkorn PN 0 - 1 AEL Limasol AEL - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Beitar Jerusalem BETAR 1 - 1 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Norrkoping NORRKOPING 2 - 1 FK Trakai TRA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Slovan Bratislava SSB 0 - 1 Lyngby LYNGBY - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Sturm Graz STU 0 - 1 FK Mladost Podgorica MLA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 AS Trencin AST 1 - 1 Bnei Yehuda BNY - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Hajduk Split HA SP 1 - 0 Levski Sofia LEVSK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 NK Osijek  OSI 2 - 0 Fc Luzern LUZ - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Zeljeznicar Sarajevo ZEL 0 - 0 AIK Solna AIK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Cork City FC CCY 0 - 1 AEK Larnaka AEK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC ABER 1 - 1 NK Siroki Brijeg SIR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Ferencvaros FERENCVAROS 2 - 4 Midtjylland FCM - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Panionos PANIO 2 - 0 NK Gorica NKG - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Shamrock Rovers SHAMR 2 - 3 Mlada Boleslav MAD - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD1 Valur-Reykjavik VAL 1 - 2 NK-Domzale DOM - - Afgelopen

Donderdag 20/07

Tweede kwalificatieronde - MD2 Dinamo Minsk DINM 3 - 0 Rabotnicki Skopje RAB - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Lyngby LYNGBY 2 - 1 Slovan Bratislava SSB - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Trakai TRA 2 - 1 Norrkoping NORRKOPING - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki HJK 1 - 1 Shkendija SHK - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Mlada Boleslav MAD 2 - 0 Shamrock Rovers SHAMR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Suduva FK SUDUVA 0 - 1 FK Liepaja LIE - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Vaasan Palloseura VPS 2 - 1 Brøndby IF BIF - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Dinamo Brest DIB 0 - 3 SCR Altach ALT - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Levski Sofia LEVSK 1 - 2 Hajduk Split HA SP - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 AIK Solna AIK 2 - 0 Zeljeznicar Sarajevo ZEL - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Midtjylland FCM 3 - 1 Ferencvaros FERENCVAROS - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Brann Bergen BRA 0 - 2 Ruzomberok RUZ - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Zaria Balti ZAR 1 - 2 Apollon Limasol APL - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 AEK Larnaka AEK 1 - 0 Cork City FC CCY - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Zira FK ZIR 0 - 0 Astra Giurgiu ASTRA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Bnei Yehuda BNY 2 - 0 AS Trencin AST - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Odd Grenland ODD 1 - 0 FC Vaduz FCV - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Galatasaray SK GSK 1 - 1 Ostersunds OST - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV 4 - 0 Beitar Jerusalem BETAR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Fola Esch FOL 4 - 1 Inter Bakou I. BA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FC Utrecht FCU 3 - 1 Valletta FC FC VA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Fc Luzern LUZ 2 - 1 NK Osijek  OSI - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Skenderbeu Korce SKEND 2 - 0 Kairat Almaty KAIRAT ALMATY - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 AEL Limasol AEL 2 - 1 FC Progrès Niederkorn PN - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Lech Poznan POZ 2 - 0 FK Haugesund FKH - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK-Domzale DOM 3 - 2 Valur-Reykjavik VAL - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Jagiellonia Bialystok JAG 0 - 2 Gabala GAB - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Crvena zvezda CRV 2 - 0 FC Irtych FC IR - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 FK Mladost Podgorica MLA 0 - 3 Sturm Graz STU - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK Siroki Brijeg SIR 0 - 2 Aberdeen FC ABER - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 NK Gorica NKG 2 - 3 Panionos PANIO - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 Videoton FC VID 1 - 1 JK Kalju JK KA - - Afgelopen
Tweede kwalificatieronde - MD2 KR Reykjavík KR RE 0 - 2 Maccabi Tel Aviv MTA - - Afgelopen

Donderdag 27/07

Derde kwalificatieronde - MD1 Mlada Boleslav MAD 2 - 1 Skenderbeu Korce SKEND - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Trakai TRA 2 - 1 Shkendija SHK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Olimpik Donetsk OLI 1 - 1 PAOK Saloniki PAOK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Maccabi Tel Aviv MTA 1 - 0 Panionos PANIO - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 AEK Larnaka AEK 2 - 0 Dinamo Minsk DINM - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 AIK Solna AIK 1 - 1 Sporting Braga SCB - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FC Utrecht FCU 0 - 0 Lech Poznan POZ - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 FK Suduva FK SUDUVA 3 - 0 FC Sion SIO - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 PSV PSV 0 - 1 NK Osijek  OSI - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Krasnodar FCK 2 - 1 Lyngby LYNGBY - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Sturm Graz STU 1 - 2 Fenerbahçe FSK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Ostersunds OST 1 - 0 Fola Esch FOL - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Bnei Yehuda BNY 0 - 2 Zenit ZEN - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Astra Giurgiu ASTRA 0 - 0 Oleksandriya OLEKSANDRIYA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV 0 - 0 Maritimo Funchal CSM - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Dinamo Boekarest BUC 1 - 1 Athletic Bilbao BIL - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Universitatea Craiova UNIVERSITATEA CRAIOVA 0 - 1 Milan AC ACM - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Arka Gdynia ARK 3 - 2 Midtjylland FCM - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Brøndby IF BIF 0 - 0 Hajduk Split HA SP - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Bordeaux FCGB 2 - 1 Videoton FC VID - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 KAA Gent KAAG 1 - 1 SCR Altach ALT - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Crvena zvezda CRV 2 - 0 Sparta Praag PRA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Panathinaikos PFC 1 - 0 Gabala GAB - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC ABER 2 - 1 Apollon Limasol APL - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Dinamo Zagreb DZ 2 - 1 Odd Grenland ODD - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Marseille OM 4 - 2 KV Oostende OST - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Austria Wien FAW 0 - 0 AEL Limasol AEL - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 Everton EFC 1 - 0 Ruzomberok RUZ - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD1 SC Freiburg SCF 1 - 0 NK-Domzale DOM - - Afgelopen

Woensdag 02/08

Derde kwalificatieronde - MD2 FC Sion SIO 1 - 1 FK Suduva FK SUDUVA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 AEL Limasol AEL 1 - 2 Austria Wien FAW - - Afgelopen

Donderdag 03/08

Derde kwalificatieronde - MD2 Shkendija SHK 3 - 0 FK Trakai TRA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Dinamo Minsk DINM 1 - 1 AEK Larnaka AEK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Odd Grenland ODD 0 - 0 Dinamo Zagreb DZ - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Zenit ZEN 0 - 1 Bnei Yehuda BNY - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Videoton FC VID 1 - 0 Bordeaux FCGB - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Oleksandriya OLEKSANDRIYA 1 - 0 Astra Giurgiu ASTRA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Gabala GAB 1 - 2 Panathinaikos PFC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Sparta Praag PRA 0 - 1 Crvena zvezda CRV - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Apollon Limasol APL 2 - 0 Aberdeen FC ABER - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Fenerbahçe FSK 1 - 1 Sturm Graz STU - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Fola Esch FOL 1 - 2 Ostersunds OST - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Lyngby LYNGBY 1 - 3 Krasnodar FCK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Skenderbeu Korce SKEND 2 - 1 Mlada Boleslav MAD - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Maritimo Funchal CSM 2 - 0 Botev Plovdiv BOTEV PLOVDIV - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 PAOK Saloniki PAOK 2 - 0 Olimpik Donetsk OLI - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Lech Poznan POZ 2 - 2 FC Utrecht FCU - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 SCR Altach ALT 3 - 1 KAA Gent KAAG - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Midtjylland FCM 2 - 1 Arka Gdynia ARK - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Hajduk Split HA SP 2 - 0 Brøndby IF BIF - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Ruzomberok RUZ 0 - 1 Everton EFC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 KV Oostende OST 0 - 0 Marseille OM - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Athletic Bilbao BIL 3 - 0 Dinamo Boekarest BUC - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Milan AC ACM 2 - 0 Universitatea Craiova UNIVERSITATEA CRAIOVA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 NK Osijek  OSI 1 - 0 PSV PSV - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Panionos PANIO 0 - 1 Maccabi Tel Aviv MTA - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 NK-Domzale DOM 2 - 0 SC Freiburg SCF - - Afgelopen
Derde kwalificatieronde - MD2 Sporting Braga SCB 2 - 1 AIK Solna AIK - - Afgelopen

Woensdag 16/08

Play-offs - MD1 FC Utrecht FCU 1 - 0 Zenit ZEN - - Afgelopen

Donderdag 17/08

Play-offs - MD1 Apollon Limasol APL 3 - 2 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Dinamo Zagreb DZ 1 - 1 Skenderbeu Korce SKEND - - Afgelopen
Play-offs - MD1 BATE Borisov BATE 1 - 1 Oleksandriya OLEKSANDRIYA - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Krasnodar FCK 3 - 2 Crvena zvezda CRV - - Afgelopen
Play-offs - MD1 FH Hafnarfjordhur FH HA 1 - 2 Sporting Braga SCB - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Vardar Skopje VAR 2 - 0 Fenerbahçe FSK - - Afgelopen
Play-offs - MD1 PAOK Saloniki PAOK 3 - 1 Ostersunds OST - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Viktoria Pilsen PLZ 3 - 1 AEK Larnaka AEK - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Panathinaikos PFC 2 - 3 Athletic Bilbao BIL - - Afgelopen
Play-offs - MD1 SCR Altach ALT 0 - 1 Maccabi Tel Aviv MTA - - Afgelopen
Play-offs - MD1 PFK Ludogorets PFC 2 - 0 FK Suduva FK SUDUVA - - Afgelopen
Play-offs - MD1 AFC Ajax AJAX 0 - 1 Rosenborg ROS - - Afgelopen
Play-offs - MD1 NK Osijek  OSI 1 - 2 Austria Wien FAW - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Club Brugge CBKV 0 - 0 AEK Athene AEK - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Legia Warschau LEG 1 - 1 Sheriff Tiraspol TIR - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Viitorul Constanta CON 1 - 3 Red Bull Salzburg SAL - - Afgelopen
Play-offs - MD1 NK-Domzale DOM 1 - 1 Marseille OM - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Milan AC ACM 6 - 0 Shkendija SHK - - Afgelopen
Play-offs - MD1 FK Partizan PAR 0 - 0 Videoton FC VID - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Everton EFC 2 - 0 Hajduk Split HA SP - - Afgelopen
Play-offs - MD1 Maritimo Funchal CSM 0 - 0 Dynamo Kyiv DYN - - Afgelopen

Zondag 20/08

Vandaag is er geen wedstrijd !

Donderdag 24/08

Play-offs - MD2 AEK Larnaka AEK 18u00 Viktoria Pilsen PLZ - - Komende
Play-offs - MD2 Dynamo Kyiv DYN 18u45 Maritimo Funchal CSM - - Komende
Play-offs - MD2 Maccabi Tel Aviv MTA 19u00 SCR Altach ALT - - Komende
Play-offs - MD2 Ostersunds OST 19u00 PAOK Saloniki PAOK - - Komende
Play-offs - MD2 Oleksandriya OLEKSANDRIYA 19u00 BATE Borisov BATE - - Komende
Play-offs - MD2 Zenit ZEN 19u00 FC Utrecht FCU - - Komende
Play-offs - MD2 Sheriff Tiraspol TIR 19u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Play-offs - MD2 Red Bull Salzburg SAL 19u00 Viitorul Constanta CON - - Komende
Play-offs - MD2 Fenerbahçe FSK 19u30 Vardar Skopje VAR - - Komende
Play-offs - MD2 FK Suduva FK SUDUVA 19u30 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Play-offs - MD2 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND 20u00 Apollon Limasol APL - - Komende
Play-offs - MD2 AEK Athene AEK 20u00 Club Brugge CBKV - - Komende
Play-offs - MD2 Skenderbeu Korce SKEND 20u00 Dinamo Zagreb DZ - - Komende
Play-offs - MD2 Videoton FC VID 20u00 FK Partizan PAR - - Komende
Play-offs - MD2 Shkendija SHK 20u45 Milan AC ACM - - Komende
Play-offs - MD2 Marseille OM 20u45 NK-Domzale DOM - - Komende
Play-offs - MD2 Sporting Braga SCB 20u45 FH Hafnarfjordhur FH HA - - Komende
Play-offs - MD2 Athletic Bilbao BIL 20u45 Panathinaikos PFC - - Komende
Play-offs - MD2 Rosenborg ROS 20u45 AFC Ajax AJAX - - Komende
Play-offs - MD2 Austria Wien FAW 21u00 NK Osijek  OSI - - Komende
Play-offs - MD2 Hajduk Split HA SP 21u00 Everton EFC - - Komende
Play-offs - MD2 Crvena zvezda CRV 21u00 Krasnodar FCK - - Komende
Top