Schalke 04

3 - 2

AFC Ajax

donderdag 20/04/17
21:05
Kwartfinale, Match dag 2
Veltins-Arena - Gelsenkirchen
Schalke 04 AFC Ajax
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Schalke 04 - AFC Ajax

Vanaf 2017 tot 2017

Volledige geschiedenis

Schalke 04 Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
20/05 Ingolstadt 04 1 - 1 Schalke 04
13/05 Schalke 04 1 - 1 Hamburger
07/05 SC Freiburg 2 - 0 Schalke 04
28/04 Bayer Leverkusen 1 - 4 Schalke 04
23/04 Schalke 04 1 - 1 RB Leipzig

AFC Ajax Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
17/08 AFC Ajax 0 - 1 Rosenborg
12/08 Heracles Almelo 2 - 1 AFC Ajax
02/08 AFC Ajax 2 - 2 Nice
26/07 Nice 1 - 1 AFC Ajax
14/05 Willem II 1 - 3 AFC Ajax
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 24/08

Play-offs - MD2 AEK Larnaka AEK 18u00 Viktoria Pilsen PLZ - - Komende
Play-offs - MD2 Dynamo Kyiv DYN 18u45 Maritimo Funchal CSM - - Komende
Play-offs - MD2 Maccabi Tel Aviv MTA 19u00 SCR Altach ALT - - Komende
Play-offs - MD2 Ostersunds OST 19u00 PAOK Saloniki PAOK - - Komende
Play-offs - MD2 Oleksandriya OLEKSANDRIYA 19u00 BATE Borisov BATE - - Komende
Play-offs - MD2 Zenit ZEN 19u00 FC Utrecht FCU - - Komende
Play-offs - MD2 Sheriff Tiraspol TIR 19u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Play-offs - MD2 Red Bull Salzburg SAL 19u00 Viitorul Constanta CON - - Komende
Play-offs - MD2 Fenerbahçe FSK 19u30 Vardar Skopje VAR - - Komende
Play-offs - MD2 FK Suduva FK SUDUVA 19u30 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Play-offs - MD2 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND 20u00 Apollon Limasol APL - - Komende
Play-offs - MD2 AEK Athene AEK 20u00 Club Brugge CBKV - - Komende
Play-offs - MD2 Skenderbeu Korce SKEND 20u00 Dinamo Zagreb DZ - - Komende
Play-offs - MD2 Videoton FC VID 20u00 FK Partizan PAR - - Komende
Play-offs - MD2 Shkendija SHK 20u45 Milan AC ACM - - Komende
Play-offs - MD2 Marseille OM 20u45 NK-Domzale DOM - - Komende
Play-offs - MD2 Sporting Braga SCB 20u45 FH Hafnarfjordhur FH HA - - Komende
Play-offs - MD2 Athletic Bilbao BIL 20u45 Panathinaikos PFC - - Komende
Play-offs - MD2 Rosenborg ROS 20u45 AFC Ajax AJAX - - Komende
Play-offs - MD2 Austria Wien FAW 21u00 NK Osijek  OSI - - Komende
Play-offs - MD2 Hajduk Split HA SP 21u00 Everton EFC - - Komende
Play-offs - MD2 Crvena zvezda CRV 21u00 Krasnodar FCK - - Komende
Volledige kalender
Top