Dinamo Zagreb

1 - 1

Skenderbeu Korce

donderdag 17/08/17
19:00
Play-offs, Match dag 1
Stade Maksimir - Zagreb
Dinamo Zagreb Skenderbeu Korce
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Dinamo Zagreb - Skenderbeu Korce

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Dinamo Zagreb Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
17/08 Dinamo Zagreb 1 - 1 Skenderbeu Korce
03/08 Odd Grenland 0 - 0 Dinamo Zagreb
27/07 Dinamo Zagreb 2 - 1 Odd Grenland
07/12 Juventus 2 - 0 Dinamo Zagreb
22/11 Dinamo Zagreb 0 - 1 Lyon

Skenderbeu Korce Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
17/08 Dinamo Zagreb 1 - 1 Skenderbeu Korce
03/08 Skenderbeu Korce 2 - 1 Mlada Boleslav
27/07 Mlada Boleslav 2 - 1 Skenderbeu Korce
20/07 Skenderbeu Korce 2 - 0 Kairat Almaty
13/07 Kairat Almaty 1 - 1 Skenderbeu Korce
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 24/08

Play-offs - MD2 AEK Larnaka AEK 18u00 Viktoria Pilsen PLZ - - Komende
Play-offs - MD2 Dynamo Kyiv DYN 18u45 Maritimo Funchal CSM - - Komende
Play-offs - MD2 Maccabi Tel Aviv MTA 19u00 SCR Altach ALT - - Komende
Play-offs - MD2 Ostersunds OST 19u00 PAOK Saloniki PAOK - - Komende
Play-offs - MD2 Oleksandriya OLEKSANDRIYA 19u00 BATE Borisov BATE - - Komende
Play-offs - MD2 Zenit ZEN 19u00 FC Utrecht FCU - - Komende
Play-offs - MD2 Sheriff Tiraspol TIR 19u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Play-offs - MD2 Red Bull Salzburg SAL 19u00 Viitorul Constanta CON - - Komende
Play-offs - MD2 Fenerbahçe FSK 19u30 Vardar Skopje VAR - - Komende
Play-offs - MD2 FK Suduva FK SUDUVA 19u30 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Play-offs - MD2 FC Midtjylland FC MIDTJYLLAND 20u00 Apollon Limasol APL - - Komende
Play-offs - MD2 AEK Athene AEK 20u00 Club Brugge CBKV - - Komende
Play-offs - MD2 Skenderbeu Korce SKEND 20u00 Dinamo Zagreb DZ - - Komende
Play-offs - MD2 Videoton FC VID 20u00 FK Partizan PAR - - Komende
Play-offs - MD2 Shkendija SHK 20u45 Milan AC ACM - - Komende
Play-offs - MD2 Marseille OM 20u45 NK-Domzale DOM - - Komende
Play-offs - MD2 Sporting Braga SCB 20u45 FH Hafnarfjordhur FH HA - - Komende
Play-offs - MD2 Athletic Bilbao BIL 20u45 Panathinaikos PFC - - Komende
Play-offs - MD2 Rosenborg ROS 20u45 AFC Ajax AJAX - - Komende
Play-offs - MD2 Austria Wien FAW 21u00 NK Osijek  OSI - - Komende
Play-offs - MD2 Hajduk Split HA SP 21u00 Everton EFC - - Komende
Play-offs - MD2 Crvena zvezda CRV 21u00 Krasnodar FCK - - Komende
Volledige kalender
Top