Slavia Praag

1 - 0

Maccabi Tel Aviv

donderdag 14/09/17 19:00


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Stade Letna - Praag
Slavia Praag Maccabi Tel Aviv
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Slavia Praag Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Slavia Praag 0 - 1 FC Astana
23/11 Maccabi Tel Aviv 0 - 2 Slavia Praag
02/11 Slavia Praag 0 - 2 Villarreal
19/10 Villarreal 2 - 2 Slavia Praag
28/09 FC Astana 1 - 1 Slavia Praag

Maccabi Tel Aviv Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Villarreal 0 - 1 Maccabi Tel Aviv
23/11 Maccabi Tel Aviv 0 - 2 Slavia Praag
02/11 Maccabi Tel Aviv 0 - 1 FC Astana
19/10 FC Astana 4 - 0 Maccabi Tel Aviv
28/09 Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Villarreal

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep A

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
...
2 FC Astana FC Astana 10 6 3 1 2 10 7 3
3 Slavia Praag Slavia Praag 8 6 2 2 2 6 6 0
4 Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 4 6 1 1 4 1 8 -7
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 13/02

Zestiende finale - MD1 Crvena zvezda CRV 18u00 CSKA Moskou CSKA - - Komende

Donderdag 15/02

Zestiende finale - MD1 FC Astana AST 17u00 Sporting Lissabon SCP - - Komende
Zestiende finale - MD1 PFK Ludogorets PFC 19u00 Milan AC ACM - - Komende
Zestiende finale - MD1 Real Sociedad RSO 19u00 Red Bull Salzburg SAL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Ostersunds OST 19u00 Arsenal AFC - - Komende
Zestiende finale - MD1 Marseille OM 19u00 Sporting Braga SCB - - Komende
Zestiende finale - MD1 Spartak Moscou SPA 19u00 Athletic Bilbao BIL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Nice OGCN 19u00 Lokomotiv Moskva LOK - - Komende
Zestiende finale - MD1 Borussia Dortmund BVB 19u00 Atalanta Bergamo ABC - - Komende
Zestiende finale - MD1 FC Kopenhagen KOP 21u05 Atlético Madrid ATM - - Komende
Zestiende finale - MD1 Lyon OL 21u05 Villarreal VIL - - Komende
Zestiende finale - MD1 AEK Athene AEK 21u05 Dynamo Kyiv DYN - - Komende
Zestiende finale - MD1 FK Partizan PAR 21u05 Viktoria Pilsen PLZ - - Komende
Zestiende finale - MD1 FCSB STE 21u05 Lazio Roma SSL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Celtic FC CFC 21u05 Zenit ZEN - - Komende
Zestiende finale - MD1 SSC Napoli NAP 21u05 RB Leipzig RBL - - Komende
Volledige kalender
Top