Young Boys

YB

1-1

FK Partizan

PAR

donderdag 14/09/17 19:00


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Stade de Suisse Wankdorf - Berne
Young Boys YB
FK Partizan PAR
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Young Boys - FK Partizan

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Young Boys Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Young Boys 2 - 1 Skenderbeu Korce
23/11 FK Partizan 2 - 1 Young Boys
02/11 Young Boys 0 - 1 Dynamo Kyiv
19/10 Dynamo Kyiv 2 - 2 Young Boys
28/09 Skenderbeu Korce 1 - 1 Young Boys

FK Partizan Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
22/02 Viktoria Pilsen 2 - 0 FK Partizan
15/02 FK Partizan 1 - 1 Viktoria Pilsen
07/12 Dynamo Kyiv 4 - 1 FK Partizan
23/11 FK Partizan 2 - 1 Young Boys
02/11 FK Partizan 2 - 0 Skenderbeu Korce
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 26/06

Voorronde - MD1 Sant Julia SAN 20u00 Gzira United GZIRA UNITED - - Komende

Donderdag 28/06

Voorronde - MD1 Europa FC EFC 18u00 Prishtina PRI - - Komende
Voorronde - MD1 Birkirkara BIR 19u00 Ki Klaksvik KIK - - Komende
Voorronde - MD1 Cefn Druids CEFN 20u00 FK Trakai TRA - - Komende
Voorronde - MD1 B36 Torshavn B36 20u00 St Joseph’s JOS - - Komende
Voorronde - MD1 Engordany ENG 20u00 SS Folgore Falciano CFF - - Komende
Voorronde - MD1 SP Tre Fiori FIORI 20u45 Bala Town BAL - - Komende

Donderdag 12/07

Eerste kwalificatieronde - MD1 20u00 Dinamo Tbilisi DTB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Banants Erevan B.V 20u00 FK Sarajevo FKS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Balzan FC BAL 20u00 Kesla FK KES - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Samtredia SAM 20u00 Tobol Kustanay TOBOL KUSTANAY - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Stumbras STU 20u00 Apollon Limasol APL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ilves ILV 20u00 Slavia Sofia SLAVI - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Ventspils VEN 20u00 Luftetari LUF - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Anorthosis ANF 20u00 KF Laci KF LA - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 IB Vestmannaeyjar IBV 20u00 Sarpsborg 08 S08 - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Vaduz FCV 20u00 Levski Sofia LEV - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Levadia Tallinn LEV 20u00 Dundalk DUN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Chikhura Sachkhere CHI 20u00 Beitar Jerusalem BJE - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zeljeznicar Sarajevo ZEL 20u00 Trans Narva TRA - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Kopenhagen KOP 20u00 KuPS KUPS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Connah's Quay Nomads CQN 20u00 Shakhtyor Soligorsk SHS - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FK Liepaja LIE 20u00 BK Hacken BK HA - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lech Poznan POZ 20u00 FC Gandzasar Kapan GAN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Buducnost Podgorica POD 20u00 AS Trencin AST - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 FC Progrès Niederkorn PRO 20u00 Gabala GAB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Glenavon GLENAVON 20u00 Molde FK MOL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 CSKA Sofia CSKA 20u00 Skonto Riga SKR - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Pyunik Erevan PYU 20u00 Vardar Skopje VAR - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Cliftonville CLI 20u00 Nordsjaelland FCN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Hibernians FC HIB 20u00 NSI Runavik RUN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Milsami MIL 20u00 Slovan Bratislava SSB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Ferencvaros FER 20u00 Maccabi Tel Aviv MTA - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 UMF Stjarnan STJ 20u00 JK Nõmme Kalju NOM - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Lahti LAH 20u00 FH Hafnarfjordhur HAF - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Zaria Balti ZAR 20u00 Gornik Zabrze GZ - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Partizani Tirana PAR 20u00 NK Maribor NKM - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 NK Siroki Brijeg SIR 20u00 NK-Domzale DOM - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Petrocub Hincesti PET 20u00 NK Osijek  OSI - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Spartak Subotica SUB 20u00 Coleraine COL - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Neftchi Bakou NEF 20u00 Újpest UJP - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Rangers RAN 20u00 Shkupi SHK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Budapest Honvéd HON 20u00 Rabotnicki Skopje RAB - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Shamrock Rovers SHAMR 20u00 AIK Solna AIK - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Derry City DC 20u00 Dinamo Minsk MIN - - Komende
Eerste kwalificatieronde - MD1 Racing FC RAC 20u00 Viitorul Constanta CON - - Komende

Donderdag 26/07

Tweede kwalificatieronde - MD1 Linz ASK LINZ ASK 20u00 Lilleström LIL - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Jagiellonia Bialystok JAG 20u00 Rio Ave RAFC - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Aberdeen FC ABE 20u00 Burnley FCB - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Djurgardens IF DJU 20u00 Illichivets Mariupol IMAR - - Komende
Tweede kwalificatieronde - MD1 Dinamo Brest DIB 20u00 Atromitos FC ATROM - - Komende
Volledige kalender
Top