Atalanta Bergamo

  • Masiello 27' goal
  • Gomez 41' goal
  • Cristante 44' goal
3 - 0

Everton

donderdag 14/09/17 19:00


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Atleti Azzuri d'Italia - Bergame
Atalanta Bergamo Everton
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Atalanta Bergamo - Everton

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Atalanta Bergamo Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
18/02 Atalanta Bergamo 1 - 1 Fiorentina
15/02 Borussia Dortmund 3 - 2 Atalanta Bergamo
10/02 Crotone 1 - 1 Atalanta Bergamo
04/02 Atalanta Bergamo 1 - 0 Chievo Verona
27/01 Sassuolo 0 - 3 Atalanta Bergamo

Everton Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
10/02 Everton 3 - 1 Crystal Palace
03/02 Arsenal 5 - 1 Everton
31/01 Everton 2 - 1 Leicester
20/01 Everton 1 - 1 West Bromwich
13/01 Tottenham Hotspur 4 - 0 Everton

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep E

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
1 Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo 14 6 4 2 0 14 4 10
2 Lyon Lyon 11 6 3 2 1 11 4 7
3 Everton Everton 4 6 1 1 4 7 15 -8
4 Apollon Limasol Apollon Limasol 3 6 0 3 3 5 14 -9
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 22/02

Zestiende finale - MD2 Lokomotiv Moskva LOK 17u00 Nice OGCN - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atlético Madrid ATM 19u00 FC Kopenhagen KOP - - Komende
Zestiende finale - MD2 CSKA Moskou CSKA 19u00 Crvena Zvezda CRV - - Komende
Zestiende finale - MD2 Villarreal VIL 19u00 Lyon OL - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Lissabon SCP 19u00 FC Astana AST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Lazio Roma SSL 19u00 FCSB STE - - Komende
Zestiende finale - MD2 Viktoria Pilsen PLZ 19u00 FK Partizan PAR - - Komende
Zestiende finale - MD2 Zenit ZEN 19u00 Celtic FC CFC - - Komende
Zestiende finale - MD2 RB Leipzig RBL 19u00 SSC Napoli NAP - - Komende
Zestiende finale - MD2 Dynamo Kyiv DYN 19u00 AEK Athene AEK - - Komende
Zestiende finale - MD2 Athletic Bilbao BIL 21u05 Spartak Moscou SPA - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atalanta Bergamo ABC 21u05 Borussia Dortmund BVB - - Komende
Zestiende finale - MD2 Red Bull Salzburg SAL 21u05 Real Sociedad RSO - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Braga SCB 21u05 Marseille OM - - Komende
Zestiende finale - MD2 Arsenal AFC 21u05 Ostersunds OST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Milan AC ACM 21u05 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Volledige kalender
Top