Fastav Zlín

0 - 0

Sheriff Tiraspol

donderdag 14/09/17 19:00


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Fastav Zlín Sheriff Tiraspol
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Fastav Zlín - Sheriff Tiraspol

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Fastav Zlín Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Fastav Zlín 0 - 2 Lokomotiv Moskva
23/11 Sheriff Tiraspol 1 - 0 Fastav Zlín
02/11 FC Kopenhagen 3 - 0 Fastav Zlín
19/10 Fastav Zlín 1 - 1 FC Kopenhagen
28/09 Lokomotiv Moskva 3 - 0 Fastav Zlín

Sheriff Tiraspol Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 FC Kopenhagen 2 - 0 Sheriff Tiraspol
23/11 Sheriff Tiraspol 1 - 0 Fastav Zlín
02/11 Lokomotiv Moskva 1 - 2 Sheriff Tiraspol
19/10 Sheriff Tiraspol 1 - 1 Lokomotiv Moskva
28/09 Sheriff Tiraspol 0 - 0 FC Kopenhagen

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep F

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
...
2 FC Kopenhagen FC Kopenhagen 9 6 2 3 1 7 3 4
3 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 9 6 2 3 1 4 4 0
4 Fastav Zlín Fastav Zlín 2 6 0 2 4 1 10 -9
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 22/02

Zestiende finale - MD2 Lokomotiv Moskva LOK 17u00 Nice OGCN - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atlético Madrid ATM 19u00 FC Kopenhagen KOP - - Komende
Zestiende finale - MD2 CSKA Moskou CSKA 19u00 Crvena Zvezda CRV - - Komende
Zestiende finale - MD2 Villarreal VIL 19u00 Lyon OL - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Lissabon SCP 19u00 FC Astana AST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Lazio Roma SSL 19u00 FCSB STE - - Komende
Zestiende finale - MD2 Viktoria Pilsen PLZ 19u00 FK Partizan PAR - - Komende
Zestiende finale - MD2 Zenit ZEN 19u00 Celtic FC CFC - - Komende
Zestiende finale - MD2 RB Leipzig RBL 19u00 SSC Napoli NAP - - Komende
Zestiende finale - MD2 Dynamo Kyiv DYN 19u00 AEK Athene AEK - - Komende
Zestiende finale - MD2 Athletic Bilbao BIL 21u05 Spartak Moscou SPA - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atalanta Bergamo ABC 21u05 Borussia Dortmund BVB - - Komende
Zestiende finale - MD2 Red Bull Salzburg SAL 21u05 Real Sociedad RSO - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Braga SCB 21u05 Marseille OM - - Komende
Zestiende finale - MD2 Arsenal AFC 21u05 Ostersunds OST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Milan AC ACM 21u05 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Volledige kalender
Top