FC Kopenhagen

0 - 0

Lokomotiv Moskva

donderdag 14/09/17 19:00


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Parken - Kopenhagen
FC Kopenhagen Lokomotiv Moskva
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskva

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

FC Kopenhagen Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 FC Kopenhagen 2 - 0 Sheriff Tiraspol
23/11 Lokomotiv Moskva 2 - 1 FC Kopenhagen
02/11 FC Kopenhagen 3 - 0 Fastav Zlín
19/10 Fastav Zlín 1 - 1 FC Kopenhagen
28/09 Sheriff Tiraspol 0 - 0 FC Kopenhagen

Lokomotiv Moskva Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Fastav Zlín 0 - 2 Lokomotiv Moskva
23/11 Lokomotiv Moskva 2 - 1 FC Kopenhagen
02/11 Lokomotiv Moskva 1 - 2 Sheriff Tiraspol
19/10 Sheriff Tiraspol 1 - 1 Lokomotiv Moskva
28/09 Lokomotiv Moskva 3 - 0 Fastav Zlín

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep F

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
1 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 11 6 3 2 1 9 4 5
2 FC Kopenhagen FC Kopenhagen 9 6 2 3 1 7 3 4
3 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 9 6 2 3 1 4 4 0
...
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 13/02

Zestiende finale - MD1 Crvena zvezda CRV 18u00 CSKA Moskou CSKA - - Komende

Donderdag 15/02

Zestiende finale - MD1 FC Astana AST 17u00 Sporting Lissabon SCP - - Komende
Zestiende finale - MD1 PFK Ludogorets PFC 19u00 Milan AC ACM - - Komende
Zestiende finale - MD1 Real Sociedad RSO 19u00 Red Bull Salzburg SAL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Ostersunds OST 19u00 Arsenal AFC - - Komende
Zestiende finale - MD1 Marseille OM 19u00 Sporting Braga SCB - - Komende
Zestiende finale - MD1 Spartak Moscou SPA 19u00 Athletic Bilbao BIL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Nice OGCN 19u00 Lokomotiv Moskva LOK - - Komende
Zestiende finale - MD1 Borussia Dortmund BVB 19u00 Atalanta Bergamo ABC - - Komende
Zestiende finale - MD1 FC Kopenhagen KOP 21u05 Atlético Madrid ATM - - Komende
Zestiende finale - MD1 Lyon OL 21u05 Villarreal VIL - - Komende
Zestiende finale - MD1 AEK Athene AEK 21u05 Dynamo Kyiv DYN - - Komende
Zestiende finale - MD1 FK Partizan PAR 21u05 Viktoria Pilsen PLZ - - Komende
Zestiende finale - MD1 FCSB STE 21u05 Lazio Roma SSL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Celtic FC CFC 21u05 Zenit ZEN - - Komende
Zestiende finale - MD1 SSC Napoli NAP 21u05 RB Leipzig RBL - - Komende
Volledige kalender
Top