Crvena zvezda

1 - 1

BATE Borisov

  • goal 73' Signevich

donderdag 14/09/17 21:05


Hoofdtoernooi, Match dag 1
Crvena zvezda BATE Borisov
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Crvena zvezda - BATE Borisov

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Crvena zvezda Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Crvena zvezda 1 - 0 Köln
23/11 BATE Borisov 0 - 0 Crvena zvezda
02/11 Arsenal 0 - 0 Crvena zvezda
19/10 Crvena zvezda 0 - 1 Arsenal
28/09 Köln 0 - 1 Crvena zvezda

BATE Borisov Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
07/12 Arsenal 6 - 0 BATE Borisov
23/11 BATE Borisov 0 - 0 Crvena zvezda
02/11 Köln 5 - 2 BATE Borisov
19/10 BATE Borisov 1 - 0 Köln
28/09 BATE Borisov 2 - 4 Arsenal

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep H

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
1 Arsenal Arsenal 13 6 4 1 1 14 4 10
2 Crvena zvezda Crvena zvezda 9 6 2 3 1 3 2 1
3 Köln Köln 6 6 2 0 4 7 8 -1
4 BATE Borisov BATE Borisov 5 6 1 2 3 6 16 -10
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Dinsdag 13/02

Zestiende finale - MD1 Crvena zvezda CRV 18u00 CSKA Moskou CSKA - - Komende

Donderdag 15/02

Zestiende finale - MD1 FC Astana AST 17u00 Sporting Lissabon SCP - - Komende
Zestiende finale - MD1 PFK Ludogorets PFC 19u00 Milan AC ACM - - Komende
Zestiende finale - MD1 Real Sociedad RSO 19u00 Red Bull Salzburg SAL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Ostersunds OST 19u00 Arsenal AFC - - Komende
Zestiende finale - MD1 Marseille OM 19u00 Sporting Braga SCB - - Komende
Zestiende finale - MD1 Spartak Moscou SPA 19u00 Athletic Bilbao BIL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Nice OGCN 19u00 Lokomotiv Moskva LOK - - Komende
Zestiende finale - MD1 Borussia Dortmund BVB 19u00 Atalanta Bergamo ABC - - Komende
Zestiende finale - MD1 FC Kopenhagen KOP 21u05 Atlético Madrid ATM - - Komende
Zestiende finale - MD1 Lyon OL 21u05 Villarreal VIL - - Komende
Zestiende finale - MD1 AEK Athene AEK 21u05 Dynamo Kyiv DYN - - Komende
Zestiende finale - MD1 FK Partizan PAR 21u05 Viktoria Pilsen PLZ - - Komende
Zestiende finale - MD1 FCSB STE 21u05 Lazio Roma SSL - - Komende
Zestiende finale - MD1 Celtic FC CFC 21u05 Zenit ZEN - - Komende
Zestiende finale - MD1 SSC Napoli NAP 21u05 RB Leipzig RBL - - Komende
Volledige kalender
Top