Crvena Zvezda

CRV

0-0

CSKA Moskou

CSKA

dinsdag 13/02/18 18:00


Zestiende finale, Match dag 1
Rajko Mitic Stadium - Belgrade
Crvena Zvezda CRV
CSKA Moskou CSKA
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Crvena Zvezda - CSKA Moskou

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Crvena Zvezda Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
01/08 FK Suduva 0 - 2 Crvena Zvezda
24/07 Crvena Zvezda 3 - 0 FK Suduva
17/07 Crvena Zvezda 2 - 0 Spartaks Jurmala
11/07 Spartaks Jurmala 0 - 0 Crvena Zvezda
21/02 CSKA Moskou 1 - 0 Crvena Zvezda

CSKA Moskou Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
12/04 CSKA Moskou 2 - 2 Arsenal
05/04 Arsenal 4 - 1 CSKA Moskou
15/03 Lyon 2 - 3 CSKA Moskou
08/03 CSKA Moskou 0 - 1 Lyon
21/02 CSKA Moskou 1 - 0 Crvena Zvezda
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 23/08

Play-offs - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 18u00 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Play-offs - MD1 Zenit ZEN 18u00 Molde FK MOL - - Komende
Play-offs - MD1 Sheriff Tiraspol TIR 19u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Play-offs - MD1 FK Suduva SUD 19u00 Celtic FC CFC - - Komende
Play-offs - MD1 Sigma Olomouc SO 19u00 FC Sevilla SEV - - Komende
Play-offs - MD1 Apoel Nicosia APN 19u00 FC Astana AST - - Komende
Play-offs - MD1 AS Trencin AST 19u00 AEK Larnaka LAR - - Komende
Play-offs - MD1 Sarpsborg 08 S08 19u05 Maccabi Tel Aviv MTA - - Komende
Play-offs - MD1 Malmö FF MFF 19u15 Midtjylland FCM - - Komende
Play-offs - MD1 F91 Dudelange F91 20u00 CFR Cluj CFR - - Komende
Play-offs - MD1 Atalanta Bergamo ABC 20u00 FC Kopenhagen KOP - - Komende
Play-offs - MD1 FC Basel FCB 20u00 Apollon Limasol APL - - Komende
Play-offs - MD1 Olympiakos Piraeus OLY 20u00 Burnley FCB - - Komende
Play-offs - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 20u00 Spartak-Trnava TRN - - Komende
Play-offs - MD1 Zorya Luhansk ZOR 20u30 RB Leipzig RBL - - Komende
Play-offs - MD1 KRC Genk KRCG 20u30 Brøndby IF BIF - - Komende
Play-offs - MD1 Rapid Wien RAP 20u30 FCSB STE - - Komende
Play-offs - MD1 FK Partizan PAR 20u30 Besiktas JK BES - - Komende
Play-offs - MD1 Rosenborg ROS 20u45 Shkendija SHK - - Komende
Play-offs - MD1 KAA Gent KAAG 20u45 Bordeaux FCGB - - Komende
Play-offs - MD1 Rangers RAN 20u45 Ufa KFU - - Komende
Volledige kalender
Top