AEK Athene

  • Ajdarevic 80' goal
1 - 1

Dynamo Kyiv

  • goal 19' Tsygankov

donderdag 15/02/18 21:05


Zestiende finale, Match dag 1
Stade olympique d'Athènes - Athènes
AEK Athene Dynamo Kyiv
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis AEK Athene - Dynamo Kyiv

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

AEK Athene Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
15/02 AEK Athene 1 - 1 Dynamo Kyiv
07/12 Austria Wien 0 - 0 AEK Athene
23/11 AEK Athene 2 - 2 NK Rijeka
02/11 AEK Athene 0 - 0 Milan AC
19/10 Milan AC 0 - 0 AEK Athene

Dynamo Kyiv Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
15/02 AEK Athene 1 - 1 Dynamo Kyiv
07/12 Dynamo Kyiv 4 - 1 FK Partizan
23/11 Skenderbeu Korce 3 - 2 Dynamo Kyiv
02/11 Young Boys 0 - 1 Dynamo Kyiv
19/10 Dynamo Kyiv 2 - 2 Young Boys

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep B

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 13 6 4 1 1 15 9 6
2 FK Partizan FK Partizan 8 6 2 2 2 8 9 -1
...

Groep D

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
1 Milan AC Milan AC 11 6 3 2 1 13 6 7
2 AEK Athene AEK Athene 8 6 1 5 0 6 5 1
3 NK Rijeka NK Rijeka 7 6 2 1 3 11 12 -1
...
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Woensdag 21/02

Zestiende finale - MD2 CSKA Moskou CSKA 1 - 0 Crvena Zvezda CRV - - Afgelopen

Donderdag 22/02

Zestiende finale - MD2 Lokomotiv Moskva LOK 1 - 0
Nice OGCN - - Rust
Zestiende finale - MD2 Atlético Madrid ATM 19u00 FC Kopenhagen KOP - - Komende
Zestiende finale - MD2 Villarreal VIL 19u00 Lyon OL - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Lissabon SCP 19u00 FC Astana AST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Lazio Roma SSL 19u00 FCSB STE - - Komende
Zestiende finale - MD2 Viktoria Pilsen PLZ 19u00 FK Partizan PAR - - Komende
Zestiende finale - MD2 Zenit ZEN 19u00 Celtic FC CFC - - Komende
Zestiende finale - MD2 RB Leipzig RBL 19u00 SSC Napoli NAP - - Komende
Zestiende finale - MD2 Dynamo Kyiv DYN 19u00 AEK Athene AEK - - Komende
Zestiende finale - MD2 Athletic Bilbao BIL 21u05 Spartak Moscou SPA - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atalanta Bergamo ABC 21u05 Borussia Dortmund BVB - - Komende
Zestiende finale - MD2 Red Bull Salzburg SAL 21u05 Real Sociedad RSO - - Komende
Zestiende finale - MD2 Arsenal AFC 21u05 Ostersunds OST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Milan AC ACM 21u05 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Braga SCB 21u05 Marseille OM - - Komende
Volledige kalender
Top