Spartak Moscou

  • Souza Da Silva 61' goal
1 - 3

Athletic Bilbao

  • goal 22' Aduriz Zubeldia
  • goal 39' Aduriz Zubeldia
  • goal 46' Rico Moreno

donderdag 15/02/18 19:00


Zestiende finale, Match dag 1
Stade Loujniki - Moskou
Spartak Moscou Athletic Bilbao
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Spartak Moscou - Athletic Bilbao

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Spartak Moscou Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
15/02 Spartak Moscou 1 - 3 Athletic Bilbao
06/12 Liverpool 7 - 0 Spartak Moscou
21/11 Spartak Moscou 1 - 1 NK Maribor
01/11 FC Sevilla 2 - 1 Spartak Moscou
17/10 Spartak Moscou 5 - 1 FC Sevilla

Athletic Bilbao Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
18/02 Atlético Madrid 2 - 0 Athletic Bilbao
15/02 Spartak Moscou 1 - 3 Athletic Bilbao
09/02 Athletic Bilbao 0 - 0 UD Las Palmas
04/02 Girona FC 2 - 0 Athletic Bilbao
26/01 Athletic Bilbao 1 - 1 Eibar

Klassement Europa League - Hoofdtoernooi

Groep J

Pos Plo Ploeg Evo Ptn W G D V G+ G- G=
1 Athletic Bilbao Athletic Bilbao 11 6 3 2 1 8 5 3
2 Ostersunds Ostersunds 11 6 3 2 1 8 4 4
...
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 22/02

Zestiende finale - MD2 Lokomotiv Moskva LOK 17u00 Nice OGCN - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atlético Madrid ATM 19u00 FC Kopenhagen KOP - - Komende
Zestiende finale - MD2 CSKA Moskou CSKA 19u00 Crvena Zvezda CRV - - Komende
Zestiende finale - MD2 Villarreal VIL 19u00 Lyon OL - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Lissabon SCP 19u00 FC Astana AST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Lazio Roma SSL 19u00 FCSB STE - - Komende
Zestiende finale - MD2 Viktoria Pilsen PLZ 19u00 FK Partizan PAR - - Komende
Zestiende finale - MD2 Zenit ZEN 19u00 Celtic FC CFC - - Komende
Zestiende finale - MD2 RB Leipzig RBL 19u00 SSC Napoli NAP - - Komende
Zestiende finale - MD2 Dynamo Kyiv DYN 19u00 AEK Athene AEK - - Komende
Zestiende finale - MD2 Athletic Bilbao BIL 21u05 Spartak Moscou SPA - - Komende
Zestiende finale - MD2 Atalanta Bergamo ABC 21u05 Borussia Dortmund BVB - - Komende
Zestiende finale - MD2 Red Bull Salzburg SAL 21u05 Real Sociedad RSO - - Komende
Zestiende finale - MD2 Sporting Braga SCB 21u05 Marseille OM - - Komende
Zestiende finale - MD2 Arsenal AFC 21u05 Ostersunds OST - - Komende
Zestiende finale - MD2 Milan AC ACM 21u05 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Volledige kalender
Top