Nice

OGCN

  • Balotelli 4' goal
  • Balotelli 28' goal_penalty
2-3

Lokomotiv Moskva

LOK

  • goal_penalty 45' Fernandes
  • goal 68' Fernandes
  • goal 77' Fernandes

donderdag 15/02/18 19:00


Zestiende finale, Match dag 1
Allianz Riviera - Nice
Nice OGCN
Lokomotiv Moskva LOK
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Nice - Lokomotiv Moskva

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Nice Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
18/08 SM Caen 1 - 1 Nice
11/08 Nice 0 - 1 Reims
19/05 Lyon 3 - 2 Nice
12/05 Nice 4 - 1 SM Caen
06/05 Marseille 2 - 1 Nice

Lokomotiv Moskva Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
15/03 Lokomotiv Moskva 1 - 5 Atlético Madrid
08/03 Atlético Madrid 3 - 0 Lokomotiv Moskva
22/02 Lokomotiv Moskva 1 - 0 Nice
15/02 Nice 2 - 3 Lokomotiv Moskva
07/12 Fastav Zlín 0 - 2 Lokomotiv Moskva
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 23/08

Play-offs - MD1 Torpedo Kutaisi KUT 18u00 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Play-offs - MD1 Zenit ZEN 18u00 Molde FK MOL - - Komende
Play-offs - MD1 Sheriff Tiraspol TIR 19u00 FK Qarabag FKQ - - Komende
Play-offs - MD1 FK Suduva SUD 19u00 Celtic FC CFC - - Komende
Play-offs - MD1 Sigma Olomouc SO 19u00 FC Sevilla SEV - - Komende
Play-offs - MD1 Apoel Nicosia APN 19u00 FC Astana AST - - Komende
Play-offs - MD1 AS Trencin AST 19u00 AEK Larnaka LAR - - Komende
Play-offs - MD1 Sarpsborg 08 S08 19u05 Maccabi Tel Aviv MTA - - Komende
Play-offs - MD1 Malmö FF MFF 19u15 Midtjylland FCM - - Komende
Play-offs - MD1 F91 Dudelange F91 20u00 CFR Cluj CFR - - Komende
Play-offs - MD1 Atalanta Bergamo ABC 20u00 FC Kopenhagen KOP - - Komende
Play-offs - MD1 FC Basel FCB 20u00 Apollon Limasol APL - - Komende
Play-offs - MD1 Olympiakos Piraeus OLY 20u00 Burnley FCB - - Komende
Play-offs - MD1 Olimpija Ljubjlana OL 20u00 Spartak-Trnava TRN - - Komende
Play-offs - MD1 Rapid Wien RAP 20u30 FCSB STE - - Komende
Play-offs - MD1 KRC Genk KRCG 20u30 Brøndby IF BIF - - Komende
Play-offs - MD1 Zorya Luhansk ZOR 20u30 RB Leipzig RBL - - Komende
Play-offs - MD1 FK Partizan PAR 20u30 Besiktas JK BES - - Komende
Play-offs - MD1 Rosenborg ROS 20u45 Shkendija SHK - - Komende
Play-offs - MD1 KAA Gent KAAG 20u45 Bordeaux FCGB - - Komende
Play-offs - MD1 Rangers RAN 20u45 Ufa KFU - - Komende
Volledige kalender
Top