Real Sociedad

RSO

  • Odriozola Arzallus 57' goal
  • Januzaj 80' goal
2-2

Red Bull Salzburg

SAL

  • goal_owngoal 27' Oyarzabal
  • goal 90'+4 Minamino

donderdag 15/02/18 19:00


Zestiende finale, Match dag 1
Anoeta - Saint Sebastien
Real Sociedad RSO
Red Bull Salzburg SAL
10 20 30 40 50 60 70 80 90

Wedstrijdgeschiedenis Real Sociedad - Red Bull Salzburg

Vanaf 2018 tot 2017

Volledige geschiedenis

Real Sociedad Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
20/05 FC Barcelona 1 - 0 Real Sociedad
12/05 Real Sociedad 3 - 2 Deportivo Leganés
04/05 FC Sevilla 1 - 0 Real Sociedad
28/04 Real Sociedad 3 - 1 Athletic Bilbao
22/04 Málaga 2 - 0 Real Sociedad

Red Bull Salzburg Laatste wedstrijden

  Datum Team Score Team
14/08 Shkendija 0 - 1 Red Bull Salzburg
08/08 Red Bull Salzburg 3 - 0 Shkendija
03/05 Red Bull Salzburg 2 - 1 Marseille
26/04 Marseille 2 - 0 Red Bull Salzburg
12/04 Red Bull Salzburg 4 - 1 Lazio Roma
  • Pos: Positie
  • Plo: Ploeg
  • Evo: Evolutie
  • Ptn: Punten
  • W: Gespeelde wedstrijden
  • G: Gewonnen wedstrijden
  • D: Gelijkspel
  • V: Verloren wedstrijden
  • G+: Doelpunten voor
  • G-: Doelpunten tegen
  • G=: Doelpuntensaldo
Volledige rangschikking

Kalender Europa League

Streaming Kanaal Status

Donderdag 16/08

Derde kwalificatieronde - MD2 Kairat Almaty KAL 16u00 Sigma Olomouc SO - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 FC Progrès Niederkorn PRO 17u00 Ufa KFU - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 AEK Larnaka LAR 17u30 Sturm Graz STU - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 HJK Helsinki HJK 18u00 Olimpija Ljubjlana OL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 FC Kopenhagen KOP 18u30 CSKA Sofia CSKA - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Universitatea Craiova UCR 18u30 RB Leipzig RBL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Zenit ZEN 19u00 Dinamo Minsk MIN - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 KF Kukësi KUK 19u00 Torpedo Kutaisi KUT - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Apoel Nicosia APN 19u00 Hapoël Beer-Sheva HBS - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 CFR Cluj CFR 19u00 Alashkert FC ALA - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Midtjylland FCM 19u00 New Saints TNS - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 FK Suduva SUD 19u00 Spartaks Jurmala JUR - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Zalgiris Vilnius ZAL 19u00 FC Sevilla SEV - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Molde FK MOL 19u00 Hibernian Edimbourg HIBE - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Maccabi Tel Aviv MTA 19u30 Pyunik Erevan PYU - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Fc Luzern LUZ 19u30 Olympiakos Piraeus OLY - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Dinamo Brest DIB 19u45 Apollon Limasol APL - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Linz ASK LINZ ASK 19u45 Besiktas JK BES - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 HSK Zrinjski Mostar HSK 20u00 PFK Ludogorets PFC - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Brøndby IF BIF 20u00 Spartak Subotica SUB - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 FC Basel FCB 20u00 Vitesse Arnhem SBVV - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Atalanta Bergamo ABC 20u00 Hapoël Haïfa HAPOËL HAÏFA - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 F91 Dudelange F91 20u00 Legia Warschau LEG - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Lech Poznan POZ 20u15 KRC Genk KRCG - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 NK Maribor NKM 20u15 Rangers RAN - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 KAA Gent KAAG 20u30 Jagiellonia Bialystok JAG - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Feyenoord FEY 20u30 AS Trencin AST - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 FK Partizan PAR 20u30 Nordsjaelland FCN - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Rapid Wien RAP 20u30 Slovan Bratislava SSB - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 FCSB STE 20u30 Hajduk Split HAJ - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 NK Rijeka NKR 20u45 Sarpsborg 08 S08 - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Bordeaux FCGB 20u45 Illichivets Mariupol IMAR - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Rosenborg ROS 20u45 Cork City FC CCY - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Burnley FCB 20u45 Istanbul BB IBB - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Valur-Reykjavik VAL 21u00 Sheriff Tiraspol TIR - - Komende
Derde kwalificatieronde - MD2 Sporting Braga SCB 21u30 Zorya Luhansk ZOR - - Komende
Volledige kalender
Top