Proximus League Kalender Proximus League

  • Streaming
  • Status

Vrijdag 04/08

Eerste periode - MD1 Beerschot Wilrijk BEE 3 - 0 Union Saint Gilloise GIL
Afgelopen

Zaterdag 05/08

Eerste periode - MD1 AFC Tubeke TUB 1 - 3 Roeselare ROE
Afgelopen
Eerste periode - MD1 OH Leuven OHL 2 - 2 Lierse SK KLS
Afgelopen

Zondag 06/08

Eerste periode - MD1 KVC Westerlo WES 1 - 2 Cercle Brugge CBKS
Afgelopen

Vrijdag 11/08

Eerste periode - MD2 Cercle Brugge CBKS 2 - 0 Union Saint Gilloise GIL
Afgelopen

Zaterdag 12/08

Eerste periode - MD2 Roeselare ROE 3 - 1 OH Leuven OHL
Afgelopen
Eerste periode - MD2 KVC Westerlo WES 1 - 1 AFC Tubeke TUB
Afgelopen

Zondag 13/08

Eerste periode - MD2 Lierse SK KLS 2 - 2 Beerschot Wilrijk BEE
Afgelopen

Vrijdag 18/08

Eerste periode - MD3 Lierse SK KLS 2 - 2 Roeselare ROE
Afgelopen

Zaterdag 19/08

Eerste periode - MD3 Union Saint Gilloise GIL 3 - 0 KVC Westerlo WES
Afgelopen
Eerste periode - MD3 OH Leuven OHL 7 - 1 Cercle Brugge CBKS
Afgelopen

Zondag 20/08

Eerste periode - MD3 Beerschot Wilrijk BEE 1 - 0 AFC Tubeke TUB
Afgelopen

Vrijdag 01/09

Eerste periode - MD4 Roeselare ROE 0 - 4 Beerschot Wilrijk BEE
Afgelopen

Zaterdag 02/09

Eerste periode - MD4 KVC Westerlo WES 2 - 2 OH Leuven OHL
Afgelopen
Eerste periode - MD4 Cercle Brugge CBKS 2 - 0 Lierse SK KLS
Afgelopen

Zondag 03/09

Eerste periode - MD4 AFC Tubeke TUB 0 - 0 Union Saint Gilloise GIL
Afgelopen

Vrijdag 08/09

Eerste periode - MD5 OH Leuven OHL 2 - 0 AFC Tubeke TUB
Afgelopen

Zaterdag 09/09

Eerste periode - MD5 Lierse SK KLS 2 - 2 KVC Westerlo WES
Afgelopen
Eerste periode - MD5 Union Saint Gilloise GIL 4 - 0 Roeselare ROE
Afgelopen

Zondag 10/09

Eerste periode - MD5 Cercle Brugge CBKS 0 - 1 Beerschot Wilrijk BEE
Afgelopen

Vrijdag 15/09

Eerste periode - MD6 Union Saint Gilloise GIL 0 - 0 OH Leuven OHL
Afgelopen

Zaterdag 16/09

Eerste periode - MD6 Beerschot Wilrijk BEE 2 - 2 KVC Westerlo WES
Afgelopen
Eerste periode - MD6 AFC Tubeke TUB 2 - 0 Lierse SK KLS
Afgelopen

Zondag 17/09

Eerste periode - MD6 Roeselare ROE 2 - 1 Cercle Brugge CBKS
Afgelopen

Zaterdag 23/09

Eerste periode - MD7 Cercle Brugge CBKS 4 - 0 AFC Tubeke TUB
Afgelopen
Eerste periode - MD7 Lierse SK KLS 2 - 1 Union Saint Gilloise GIL
Afgelopen

Zondag 24/09

Eerste periode - MD7 OH Leuven OHL 1 - 1 Beerschot Wilrijk BEE
Afgelopen
Eerste periode - MD7 KVC Westerlo WES 4 - 0 Roeselare ROE
Afgelopen

Vrijdag 29/09

Eerste periode - MD8 Union Saint Gilloise GIL 1 - 2 Cercle Brugge CBKS
Afgelopen

Zaterdag 30/09

Eerste periode - MD8 OH Leuven OHL 2 - 0 Roeselare ROE
Afgelopen
Eerste periode - MD8 AFC Tubeke TUB 1 - 2 KVC Westerlo WES
Afgelopen

Zondag 01/10

Eerste periode - MD8 Beerschot Wilrijk BEE 4 - 0 Lierse SK KLS
Afgelopen

Dinsdag 03/10

Eerste periode - MD9 Cercle Brugge CBKS 0 - 3 OH Leuven OHL
Afgelopen

Woensdag 04/10

Eerste periode - MD9 KVC Westerlo WES 0 - 3 Union Saint Gilloise GIL
Afgelopen
Eerste periode - MD9 AFC Tubeke TUB 0 - 1 Beerschot Wilrijk BEE
Afgelopen

Donderdag 05/10

Eerste periode - MD9 Roeselare ROE 2 - 0 Lierse SK KLS
Afgelopen

Zaterdag 07/10

Eerste periode - MD10 Beerschot Wilrijk BEE 0 - 3 Cercle Brugge CBKS
Afgelopen

Zondag 08/10

Eerste periode - MD10 Roeselare ROE 1 - 0 Union Saint Gilloise GIL
Afgelopen
Eerste periode - MD10 Lierse SK KLS 1 - 1 AFC Tubeke TUB
Afgelopen
Eerste periode - MD10 OH Leuven OHL 2 - 1 KVC Westerlo WES
Afgelopen

Vrijdag 13/10

Eerste periode - MD11 AFC Tubeke TUB 1 - 2 OH Leuven OHL
Afgelopen

Zaterdag 14/10

Eerste periode - MD11 Cercle Brugge CBKS 1 - 1 Roeselare ROE
Afgelopen

Zondag 15/10

Eerste periode - MD11 KVC Westerlo WES 0 - 0 Beerschot Wilrijk BEE
Afgelopen

Maandag 16/10

Eerste periode - MD11 Union Saint Gilloise GIL 3 - 2 Lierse SK KLS
Afgelopen

Dinsdag 17/10

Vandaag is er geen wedstrijd !

Zaterdag 21/10

Eerste periode - MD12 Lierse SK KLS 17u00 Cercle Brugge CBKS
Komende
Eerste periode - MD12 Roeselare ROE 20u30 KVC Westerlo WES
Komende

Zondag 22/10

Eerste periode - MD12 Beerschot Wilrijk BEE 16u00 OH Leuven OHL
Komende

Maandag 23/10

Eerste periode - MD12 Union Saint Gilloise GIL 20u30 AFC Tubeke TUB
Komende

Vrijdag 27/10

Eerste periode - MD13 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 Roeselare ROE
Komende

Zaterdag 28/10

Eerste periode - MD13 KVC Westerlo WES 17u00 Lierse SK KLS
Komende
Eerste periode - MD13 OH Leuven OHL 20u30 Union Saint Gilloise GIL
Komende

Zondag 29/10

Eerste periode - MD13 AFC Tubeke TUB 16u00 Cercle Brugge CBKS
Komende

Zondag 05/11

Eerste periode - MD14 Union Saint Gilloise GIL 16u00 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende
Eerste periode - MD14 Cercle Brugge CBKS 16u00 KVC Westerlo WES - - Komende
Eerste periode - MD14 Roeselare ROE 16u00 AFC Tubeke TUB - - Komende
Eerste periode - MD14 Lierse SK KLS 16u00 OH Leuven OHL - - Komende

Zaterdag 11/11

Tweede periode - MD15 AFC Tubeke TUB 17u00 Lierse SK KLS - - Komende
Tweede periode - MD15 KVC Westerlo WES 20u30 Union Saint Gilloise GIL - - Komende

Zondag 12/11

Tweede periode - MD15 Cercle Brugge CBKS 14u30 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende
Tweede periode - MD15 OH Leuven OHL 18u00 Roeselare ROE - - Komende

Vrijdag 17/11

Tweede periode - MD16 Lierse SK KLS 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende

Zaterdag 18/11

Tweede periode - MD16 Roeselare ROE 17u00 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD16 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 OH Leuven OHL - - Komende

Zondag 19/11

Tweede periode - MD16 Union Saint Gilloise GIL 16u00 AFC Tubeke TUB - - Komende

Vrijdag 24/11

Tweede periode - MD17 AFC Tubeke TUB 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende

Zaterdag 25/11

Tweede periode - MD17 Union Saint Gilloise GIL 17u00 OH Leuven OHL - - Komende
Tweede periode - MD17 Roeselare ROE 20u30 Lierse SK KLS - - Komende

Zondag 26/11

Tweede periode - MD17 KVC Westerlo WES 16u00 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende

Vrijdag 01/12

Tweede periode - MD18 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 Roeselare ROE - - Komende

Zaterdag 02/12

Tweede periode - MD18 Lierse SK KLS 17u00 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD18 Cercle Brugge CBKS 20u30 Union Saint Gilloise GIL - - Komende

Zondag 03/12

Tweede periode - MD18 OH Leuven OHL 16u00 AFC Tubeke TUB - - Komende

Vrijdag 08/12

Tweede periode - MD19 Roeselare ROE 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende

Zaterdag 09/12

Tweede periode - MD19 KVC Westerlo WES 17u00 OH Leuven OHL - - Komende
Tweede periode - MD19 Union Saint Gilloise GIL 20u30 Lierse SK KLS - - Komende

Zondag 10/12

Tweede periode - MD19 AFC Tubeke TUB 16u00 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende

Vrijdag 15/12

Tweede periode - MD20 OH Leuven OHL 20u30 Lierse SK KLS - - Komende

Zaterdag 16/12

Tweede periode - MD20 Beerschot Wilrijk BEE 17u00 Union Saint Gilloise GIL - - Komende
Tweede periode - MD20 KVC Westerlo WES 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende

Zondag 17/12

Tweede periode - MD20 Roeselare ROE 16u00 AFC Tubeke TUB - - Komende

Vrijdag 05/01

Tweede periode - MD21 Cercle Brugge CBKS 20u30 OH Leuven OHL - - Komende

Zaterdag 06/01

Tweede periode - MD21 Lierse SK KLS 20u30 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende

Zondag 07/01

Tweede periode - MD21 AFC Tubeke TUB 14u30 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD21 Union Saint Gilloise GIL 18u00 Roeselare ROE - - Komende

Vrijdag 12/01

Tweede periode - MD22 KVC Westerlo WES 20u30 Roeselare ROE - - Komende

Zaterdag 13/01

Tweede periode - MD22 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende

Zondag 14/01

Tweede periode - MD22 Lierse SK KLS 14u30 AFC Tubeke TUB - - Komende
Tweede periode - MD22 OH Leuven OHL 18u00 Union Saint Gilloise GIL - - Komende

Zaterdag 20/01

Tweede periode - MD23 AFC Tubeke TUB 20u30 OH Leuven OHL - - Komende
Tweede periode - MD23 Cercle Brugge CBKS 20u30 Lierse SK KLS - - Komende
Tweede periode - MD23 Union Saint Gilloise GIL 20u30 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD23 Roeselare ROE 20u30 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende

Zaterdag 27/01

Tweede periode - MD24 OH Leuven OHL 20u30 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD24 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 AFC Tubeke TUB - - Komende
Tweede periode - MD24 Cercle Brugge CBKS 20u30 Roeselare ROE - - Komende
Tweede periode - MD24 Lierse SK KLS 20u30 Union Saint Gilloise GIL - - Komende

Zaterdag 03/02

Tweede periode - MD25 AFC Tubeke TUB 20u30 Roeselare ROE - - Komende
Tweede periode - MD25 OH Leuven OHL 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende
Tweede periode - MD25 Union Saint Gilloise GIL 20u30 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende
Tweede periode - MD25 KVC Westerlo WES 20u30 Lierse SK KLS - - Komende

Zaterdag 10/02

Tweede periode - MD26 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD26 Cercle Brugge CBKS 20u30 AFC Tubeke TUB - - Komende
Tweede periode - MD26 Lierse SK KLS 20u30 OH Leuven OHL - - Komende
Tweede periode - MD26 Roeselare ROE 20u30 Union Saint Gilloise GIL - - Komende

Zaterdag 17/02

Tweede periode - MD27 OH Leuven OHL 20u30 Beerschot Wilrijk BEE - - Komende
Tweede periode - MD27 Union Saint Gilloise GIL 20u30 Cercle Brugge CBKS - - Komende
Tweede periode - MD27 KVC Westerlo WES 20u30 AFC Tubeke TUB - - Komende
Tweede periode - MD27 Lierse SK KLS 20u30 Roeselare ROE - - Komende

Zaterdag 24/02

Tweede periode - MD28 Beerschot Wilrijk BEE 20u30 Lierse SK KLS - - Komende
Tweede periode - MD28 Cercle Brugge CBKS 20u30 KVC Westerlo WES - - Komende
Tweede periode - MD28 Roeselare ROE 20u30 OH Leuven OHL - - Komende
Tweede periode - MD28 AFC Tubeke TUB 20u30 Union Saint Gilloise GIL - - Komende
Top